První čtenářský příspěvek do dnešního tématu si můžete přečíst od čtenářky Enky1. Takto vidí paralelní vztahy ona, líbí se vám její názor, nebo nelíbí - o tom můžete diskutovat!

Téma dne: Paralelní vztay...

Přečtěte si příspěvek čtenářky Enky1... Souhlasíte s její úvahou?


Dobrý den,
dnes píšu hlavně proto, abych si potvrdila, že nějaký článek konečně dojde. Nevyšel mi k tématům o plesových róbách a výběru dalšího studia. Místo toho na mě hulákal jakýsi MAILER DAEMOND a já nevím proč zrovna na mě a proč anglicky.
Odpouštím všem.

A jakéže to tedy téma na zítra? (vlastně na dnes protože píšu včera)  Ó paralelní vztahy. A pod rouškou anonymity - hurá!

O čemsi paralelním jsem poprvé zaslechla při hodinách fyziky - komu se podařilo zapojit elektrický obvod tak, že se mu dvě žárovčičky za sebou připojené rozsvítlily, měl za 1.

Paralelní = souběžný, rovnoběžný, současně probíhající...

Souběžných a rovnoběžných (stejně jako prolínajících a různoběžných) veličin může být nekonečně. Původní urbanistika mého rodného města je  přímo založena na souběžnosti ulic, ale i z toho vyplývající (aby občané nešli souběžně furt někam pryč) kolmosti, takže paralela na druhou?

Ale Vám, šťourové,  jde zcela určitě na nás vydundat něco o současně probíhajících vztazích soukromých, s geometrií  nic společného nemajících, co?

Tak jo, proběhly.  A snad už uběhly.

Enka1

Téma dne 1. března 2011: Paralelní vztahy

  • Prožila jste někdy paralelní vztah, anebo znáte nějaký takový ve svém okolí?

Odpověď na tuto otázku mi pište formou příběhu do dnešního tématu. Za svůj příspěvek můžete získat jako dárek knížku KRÁSA podle Vlasty Libotovské z nakladatelství Smart Press a modelingový gel Schwarzkopf Chaos Look (viz obrázek níže). Váš text, chcete-li mít šanci na dárek, ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec; zasílejte ho na adresu uvedenou níže... A nezapomeňte jako předmět e-mailu uvést heslo.

krasa a gel

Reklama