Pokud si plánujete zakoupit novou noční košilku, milé čtenářky, určitě si přečtěte následující článek. Zjistíte totiž, že jste si noční oděv doposud vybíraly podle úplně špatných kritérií. Jen muž přece ví, co chce v noci svlékat...

kosilky

Nedávno jsem si v nějakém ženském časopise přečetl kritéria pro výběr košilek a vpravdě jsem se zděsil. Do popředí byly stavěny vlastnosti, jako je savost, příjemný materiál, pohodlný střih a skryté švy. Takové zbytečnosti!

Každá moudrá žena přece ví, že noční košilky jsou, stejně jako prádélko, oblečení určené primárně pro muže (muži je pochopitelně nenosí, ale jen oni je dokážou náležitě ocenit). Proto by se každá žena i dívka měla při koupi nočního oděvu zeptat svého partnera, co že on, její pán a chlebodárce, preferuje.

Pokud však chcete svého nejmilovanějšího překvapit a večer se mu předvést v nové garderóbě, mám pro vás několik univerzálních rad. Budete-li se jimi při nákupu řídit, určitě potěšíte i nejnáročnějšího nadsamce.

  • Rada 1. Čím míň, tím líp - šetřit látkou se tady určitě vyplatí. Odhalíte-li svá stehna, hluboký dekolt, případně i část zadečku, bude spokojenost zaručena.
  • Rada 2. Materiál - zapomeňte na bavlnu! Volte satén, krajky, vyšívání a peří. Co na tom, že to bude trochu škrtit, šimrat a lehce škrábat? Hlavně, že potěšíte svého miláčka!
  • Rada 3. Žádné prádlo - ať vás ani nenapadne vzít si pod tu průhlednou košilku kalhotky! Hezky naostro, ať je na co koukat.
  • Rada 4. Barvy - volte ty co nejdráždivější: červenou, růžovou, černou. Hlavně žádná bílá, světle modrá, nebo nedej bože hnědá! Váš barevný vkus není vůbec rozhodující, na to nezapomínejte.

Takže hurá do obchodu, milé dámy, a ať jste sexy!

Čtěte náš šovinistický koutek...

Reklama