Líbáte se na 1. Máje pod rozkvetlou třešní?

Jakub

Najít letos na prvního máje rozkvetlou třešeň, to byl skutečně oříšek. Počasí s námi hraje nevyzpytatelnou hru. Každopádně podařilo se. A dlužno dodat, že líbání pod třešní je mnohem lepší zvyk než zdravit papaláše na tribuně pitoreskními mávátky.

Saša Stušková

Každoročně chodíme s manželem „za Máchou“ na Petřín. Zpočátku jsem tam tahala manžela „heverem“, ale od té doby, co tam jistá politická strana pořádá své předvolební kampaně s akcí pivo za 4 Kč, tak chodí dobrovolně a rád. A při té příležitosti mi rovnou „vtiskne“ i polibek. Já tedy vyžaduji ještě ten „před konzumací piva“.

Místa pod třešní jsou většinou obsazena, tak vloni jsme se „pohubičkovali“ i pod rozkvetlou magnólií. Ale myslím, že účinek to mělo.

Jinak Petřín VŠEM doporučuji, je tam nádherně! A je kouzelné vidět zamilované dvojice všech věkových kategorií.

Lásku – nejen v máji – přeje Saša

Eva Dömeny

Na podobné romantické zvyky, jako je líbání pod třešní, zrovna nejsem. Jednou mě jeden kluk tánul pod rozkvetlou třešeň s tím, že mě tam musí políbit, jemu to připadalo úžasně romantické, já jsem si připadala jako magor.

Klára Milošová

Měla jsem stejný problém jako Jakub. Nikde už nekvetly třešně, tak jsme se políbili pod kaštanem.

To musíte, milánkové, vytáhnout paty z Prahy. My jsme byli v Brdech, a tam všechny stromy teprve teď kvetou, takže jsme si mohli vybírat. Vlastně ani nevím, proč je tím vyvoleným stromem právě třešeň, ale na tom asi nesejde. Důležitější je, že vás má kdo líbat.

Reklama