Letní dovádění a spousta volného času vyplněného dětským dobrodružstvím se pomalu, ale jistě překlene do školních lavic. Vaši pilní studenti jsou jistě celí netrpěliví a plní očekávání, zároveň jim však konec prázdnin přináší povinnosti a spousty úkolů.

K úspěchu a dobrému prospěchu je potřeba ta správná výbava

Každý z úkolů si žádá speciální pomůcky. Psací potřeby Pilot Pen jsou nezbytným pomocníkem a neměly by chybět v žádném z penálů. Vašim dětem pomohou zvládat všechny nástrahy nového školního roku s přehledem a radostí. Široká škála per nabízí nepřeberné možnosti, jak poskládat výbavu každého malého školáka.

Pilot Pen pomáhá dotahovat věci do konce

Vaše budoucí spisovatele nadchnou pera Pilot Frixion, která se dají díky speciálnímu inkoustu jednoduše vygumovat. Jejich malá velká slohová díla budou tak bez škrtání krásně úhledná.

Gelové rollery Pilot G-2 se stanou nejlepšími pomocníky všech umělců a umělkyň, kterým nestačí jen černobílá úprava poznámek a zápisků. Své sešity roztančí pestrobarevnými linkami a obrázky díky mnoha barevným variantám.

Pro rychlé psaní diktátů bez chyb se nejlépe hodí pero Pilot Acroball, které se okamžitě rozepíše a nevynechá jediné písmenko. Objevovat ale můžete i další kreativní řady per Pilot. Jednoduše se do nich zamilují nejen vaši malí studenti, ale i celá rodina.

Přijměte velkou letní výzvu a dotáhněte to s Pilotem dál! Soutěž o skvělé ceny právě probíhá na instagramu. Mrkněte se!

Reklama