Začátek roku je vždy období, kdy se snažíme zlepšit náš život – a zejména pak zdraví a fyzičku. Jak správně hádáte, jedním z nejčastějších novoročních předsevzetí je zhubnout. Přemýšlíme nad tím, jak se zbavit tukových polštářů a zároveň se vyhnout jo-jo efektu, který se po skončení diety často dostaví. Ono totiž nestačí jen zhubnout, jde o to, jak si udržet těžce dosažený výsledek i poté, co s redukční dietou skončíme. Statistiky poukazují, že podobná předsevzetí většinou vezmou brzy za své. A jak by také ne, vyvinout obrovské úsilí k sebemotivaci a záhy při prvním neúspěchu zjistit, že se váš sen rozplynul jako pára nad hrncem, je opravdu odrazující.

 

Takže jak na úspěšné zeštíhlení a spálení tukových faldíků?

Držte se základních rad:

 

l        Přemýšlejte nad složením své stravy, jezte více ovoce a zeleniny, snižte příjem cukru a živočišných tuků.

l        Dodržujte pitný režim, vynechte alkohol a slazené nápoje.

l        Zvyšte svoji pohybovou aktivitu, cvičte. Fyzická aktivita napomáhá spalování tukových zásob i  vyplavování endorfinů.

l        Pokuste se změnit svůj denní stereotyp ve prospěch aktivnějších činností, při kterých nemyslíte na jídlo.

l        Usnadněte si zeštíhlení pomocí vhodného doplňku stravy, který přispívá ke zpevnění postavy.

l        Uvědomte si, že svá kila jste nezískali najednou. Stejně tak snižování váhy je dlouhodobá záležitost. Stanovte si reálné cíle. Hubněte, a buďte zároveň i zdraví a spokojení.

 

Hubnoucí proces je značně individuální záležitostí. U někoho postupuje velmi rychle, u jiného naopak pomalu. Aby byl jeho účinek dlouhodobý, je nutné zvolit především vhodné tempo úbytku tělesné hmotnosti. Možná jste už slyšeli, že tento proces můžete podpořit užíváním konjugované kyseliny listové (zkráceně CLA) a extraktu ze zeleného čaje. Obě tyto látky najdete v originálním přípravku Bioaktivní C.L.A. Booster.

Bioaktivní C.L.A. Booster podporuje spalování tuků a přispívá k zeštíhlení a zpevnění postavy. Tento vysoce kvalitní přípravek je vhodným doplňkem stravy při redukční dietě.

 

Novoroční balíček pro zeštíhlení. Chcete tento balíček vyhrát? Potom se zapojte do soutěže ZDE

Reklama