b1.jpg

Od zavedení nových energetických štítků EU v březnu 2021 však není snadné najít spotřebiče v nejlepší energetické třídě A. Značka Bosch proto představila nové modely praček v Serii | 6, které zaručují nejen perfektní výsledky praní, ale také vynikající energetickou účinnost. Designově se dokonale hodí k nejúčinnějším sušičkám v energetické třídě A+++.2 Nabízejí inovativní technologie, inteligentní programy a užitečné funkce, které šetří vodu, energii nebo i prací prostředky a zároveň poskytují lepší výsledky.

ActiveWater Plus: pro minimální spotřebu vody

ActiveWater Plus zaručuje u nových praček minimální spotřebu vody. Tento osvědčený systém hospodaření s vodou značky Bosch ušetří až 50 % při nižších objemech prádla.1 Pomocí senzorů spotřebič automaticky zjistí, jaké je množství prádla v bubnu, a podle toho přesně upraví potřebné množství vody. Pokud tedy perete malé množství prádla, můžete ušetřit vodu – a také energii. Díky tomu se nové pračky Bosch Serie | 6 řadí mezi nejúspornější na trhu. A nejedná se jen o spotřebou energie, spotřebiče Bosch jsou také v nejlepší třídě (A), pokud jde o hlučnost. Jsou tak ideální pro jakýkoli obytný prostor.
 
i-DOS: chytré dávkování pracího prostředku

Proč je správné dávkování pracího prostředku tak důležité? Pokud ho používáte málo, škodí to prádlu i pračce. Bílé oblečení postupně šedne, barevné ztrácí jas a sytost, skvrny se úplně nevyperou a nerozpuštěné nečistoty se do prádla zapírají. V pračce se navíc postupně usazuje vodní kámen. Používat více pracího prostředku také není řešením. Nadměrná dávka totiž vytvoří příliš mnoho pěny, prádlo je třeba více máchat a zvyšuje se spotřeba vody. Na prádle většinou zůstávají zbytky pracího prostředku, což může vyvolat alergie a různé kožní reakce. Na tmavém oblečení mohou být zbytky pracího prostředku dokonce vidět.

Co s tím? Nechte dávkování na pračce. Moderní pračky si umí prací prostředek nadávkovat samy dle aktuální potřeby, a to na mililitr přesně. Se systémem i-DOS  stačí naplnit zásobník. Integrovaná čidla rozpoznají druh látky, množství prádla v bubnu i stupeň jeho znečištění. Podle toho a nastavené tvrdosti vody pračka automaticky přizpůsobí dávku pracího prostředku. Zásobník vydrží na přibližně 20 cyklů praní, po které se nemusíte vůbec o nic starat. Jednoduše vložíte prádlo do bubnu a spustíte program. Pračka se postará o vynikající výsledky a ještě vám ušetří peníze. Díky automatickému dávkování pracího prostředku i-DOS ušetříte nejen detergent, ale pračka spotřebuje také o několik tisíc litrů vody za rok méně.
 b3.jpg


Perfektní čistota a hygiena i při nižších teplotách

Prostorný buben VarioDrum s kapacitou až 10 kilogramů distribuuje prádlo a prací prostředek rovnoměrně a efektivně, bez ohledu na to, kolik prádla se zrovna pere. Pro koho je hygiena nejvyšší prioritou, ocení programy AlergiePlus nebo Hygiena Plus. Teplota zůstává během celého pracího cyklu konstantní a dodatečný máchací cyklus z tkaniny spolehlivě odstraní bakterie a roztoče. Při teplotě pouhých 40 °C se zahubí 99,9 % běžných bakterií.5
 
Maximálně efektivní sušení

Nové sušičky Bosch Serie | 6 kombinují mimořádné úspory, pohodlí a šetrnou péči o prádlo. Technologie tepelného čerpadla, která opětovně využívá vytvářený horký vzduch k sušení prádla, spotřebuje až o 68 % méně energie, než by potřebovala kondenzační sušička.6
 
Program pro ložní prádlo s inteligentním otáčením bubnu

Nová funkce zaručuje, že se do sebe prostěradla a povlaky na peřiny nezamotají. Buben pravidelně mění směr otáčení, aby se prádlo neustále rovnoměrně rozprostíralo a méně se mačkalo.
 
Perfektní výkon i spotřeba
Samočistící kondenzátor se během sušicího cyklu až čtyřikrát automaticky propláchne a zbaví se chomáčů z tkanin. Spotřeba zůstává nízká a výkon vysoký.
 
Žijte chytře #LikeABosch a získejte až 15 000 Kč zpět
Do 31. července 2022 probíhá speciální akce a zákazníci mohou při nákupu vybraných spotřebičů Bosch – praček, kombinovaných praček se sušičkou, sušiček prádla, myček nádobí a chladniček – získat až 15 000 Kč zpět.4 Více informací a pravidla akce jsou k dispozici na: akce-bosch.cz.

Produktový tip:

b2.jpg
Pračka Bosch WAV28K01CS v nejvyšší energetické třídě A má extrémně efektivní a tichý motor EcoSilence Drive™ s dlouhou životností a ušetří i vodu a prací prostředky díky systému automatického dávkování i-DOS. Ten automaticky odměří přesné množství pracího prostředku a vody potřebné pro každé praní. Systém 4D Wash zase zajišťuje vysoce účinné namočení prádla a proniknutí pracího prostředku do tkaniny pro bezchybné výsledky i při plném bubnu. Automatické programy se postarají o nastavení praní podle typu látky a stupně znečištění oděvů a pračka nabízí i program AlergiePlus speciálně vyvinutý pro potřeby alergiků a osoby s citlivou pokožkou. Až do 31. 7. 2022 probíhá speciální akce, v rámci které mohou zákazníci získat při nákupu tohoto modelu 2 000 Kč zpět.

Reklama