Manželce Ewana McGregora došla trpělivost. Už dlouho jí vadí, že její muž "musí" při své práci svádět a milovat se s jinými herečkami. I když by mu jistě nejraději jeho povolání zakázala a postavila ho k pásu víčkovat jogurty, kde je pravděpodobnost vášnivých scén velmi malá, bude se s tím muset smířit:

Ewan bude dál hrát mladé, úspěšné, přitažlivé a především heterosexuální hrdiny. Eve McGregorová, která je módní návrhářkou a pochází z Francie říká, že už se nebude ovládat tak jako dřív a že už ji ani nenapadne dál hrát roli chápavé a tolerantní manželky. "Prostě hrozně žárlím. V době, kdy jsem byla těhotná, mi moc nepřidalo, že se můj manžel plazí po Nicole Kidmanové nebo Cameron Diazové, když já sama vypadám jako ohromná koule," postěžovala si Eve časopisu Now magazine.

V době, kdy McGregor točil spolu s Kidmanovou filmovou verzi muzikálu Moulin Rouge, bulvární tisk spekuloval s tím, že herecká dvojice spolu něco má i mimo natáčecí plac. Oba herci to však striktně popřeli.

McGregorova manželka prý nežárlila jen při jeho milostném výstupu v Trainspottingu. Tam se Ewanova postava Marka Rentona nechá domů odvést mladou dívkou, se kterou potom souloží. "To byla spíš legrace a ta dívka (herečka Kelly Macdonaldová, pozn. red.) je opravdu tak mladá, že mi nebezpečná nepřišla," uvedla Eve McGregorová pro výše zmíněný časopis. V Trainspottingu McGregor milostnou scénu ukončí slovy: "Tak takhle mi naposledy bylo, když Archie Gemmil v sedmasedmdesátým skóroval proti Holandsku."

Manželé McGregorovi, jejichž vztah teď prochází krizí, spolu mají dvě děti. Eve říká, že nechce, aby jejich holčičky kdy tatínkovy milostné filmové scény viděly. Co nejdřív však bude Eve zase moci vyvádět. Její drahoušek se chystá na natáčení filmu Mladý Adam. Jak už se dá vytušit z názvu filmu, o nic nevinného nepůjde. Ve snímku bude McGregor "muset" předstírat sex se čtyřmi různými ženami. Jedna zvláště peprná scéna zahrnuje třeba válení v bahně nebo roztírání vaječného krému po těle.  

      
Reklama