Udržet koupelnu a toaletu čistou a voňavou může stát někdy hodně času a námahy.

Udržet koupelnu a toaletu čistou a voňavou může stát někdy hodně času a námahy. Většinou máme plné skříňky nejrůznějších osvěžovačů vzduchu a WC čističů a trvá pak celou věčnost, než s nimi dosáhneme požadovaného výsledku. Tyto problémy může vyřešit revoluční novinka Bref 3-Aktiv.

Jde o poslední inovaci nejprodávanějších produktů k péči o WC značky Bref. Nabízí vše potřebné k tomu, aby toaleta zářila čistotou a koupelna svěže voněla po celé týdny, aniž byste se museli namáhat. Bref 3-Aktiv obsahuje kromě komory s tekutým WC čističem a komory s vůní navíc i třetí komoru naplněnou účinnými voňavými perlami pro osvěžení vzduchu, které ve dne v noci - i mezi jednotlivými spláchnutími - uvolňují do okolí příjemnou svěží vůni. Není tedy nutné používat samostatný osvěžovač vzduchu.

bref

Tato novinka od společnosti Henkel ČR vychází z osvědčené technologie dvoukomorového systému WC bloků. Inovativní 3komorový systém značky Bref se zabudovaným osvěžovačem vzduchu zajistí permanentní osvěžení, příjemnou vůni i čistotu vašeho WC až po čtyři týdny. První komora přípravku Bref 3-Aktiv obsahuje tekutý WC čistič, který čistí mísu při každém spláchnutí. Druhá komora skrývá vůni, která s každým spláchnutím uvolňuje dávku svěžesti. Inovativní třetí komora obsahuje osvěžovač, který se uvolňuje nepřetržitě. To znamená, že krásně provoní místnost s toaletou i mezi spláchnutími. Není tedy nutné používat samostatný osvěžovač vzduchu.

Další výhodou je, že vůně ze třetí komory čističe Bref 3-Aktiv působí v dokonalém souladu se svěží vůní uvolňované z prvních dvou komor. Tím odpadají problémy s neslučitelnými vůněmi různých produktů - WC bloku a osvěžovače vzduchu.

Nový Bref 3-Aktiv se na pultech obchodů objeví v druhé polovině října ve třech nádherně svěžích vůních za doporučenou cenu 69,90 Kč.

  • Fresh Flower - se svěží vůní jarních květin
  • Fresh Citrus - osvěží smysly povzbudivou vůní citrusových plodů
  • Fresh Mountain - vnese do koupelny závan horského vzduchu

Bref 3-Aktiv šetří prostor a snadno se používá. Jednoduše zacvakněte košíček, umístíte jej pod okraj záchodové mísy a toaleta zůstane čistá a voňavá po celé týdny.

Reklama