ZAČÍNÁ TO PRANÍM: Pro dlouhotrvající svěží vůni je důležité prádlo pořádně vyprat. Použijte vždy prací prostředek, u kterého jste si jisti, že vaše oblečení zbaví všech nečistot. Můžete zkusit Lenor All-In-One Pods, což jsou prací kapsle, které jsou speciálně navrženy tak, aby poskytovaly vynikající čistotu a daly se kombinovat s aviváží na praní.

PŘIDEJTE AVIVÁŽ: Lenor neustále inovuje, aby zajistil trvalou svěžest oblečení při každém praní. Nová kolekce Lenor Parfumelle Moods je vytvořena technologií Constant Freshness, která využívá vylepšené bublinky vůně, které se v procesu praní rozptylují napříč látkami a uvolňují se při nošení nebo při doteku s vaším oblečením. Změní vaši ložnici ve svět, který uspokojí jakoukoli náladu, ve svět, který vám pomůže uniknout a přenese nás do šťastných vzpomínek a okamžiků. Vůně jsou nepostradatelným nástrojem k návratu do rovnováhy, k relaxaci a načerpání chybějící energie.

Lenor Fresh vás přenese k oceánu
5f759b9497e78obrazek.png

Zanechte město za sebou a projděte se po pobřeží svěžího oceánu. Vzpomeňte si na ty chvilky, kdy jste se s úsměvem na tváři i v duši procházeli po pláži, když jste byli malí. Na to, jak vám vlny svěží vodou lehce omývají kotníky. Při každém zlomu vlny se mořská voda dotkne vašich nohou a kotníků. Vnímejte svěží vodu a hrubý písek. Nadechujete se čerstvého ovzduší v přírodě. Okysličte svoje tělo! Na nic nemyslete. Jak se cítíte? Ponořte se do svěžesti s překvapivými skrytými tóny. Klasické mořské tóny se setkávají s dřevem a korálovými pižmem, to vše podtrhávají lehké vlnky bergamotu a limetky. Nadechněte se probouzejícího pocitu díky Lenor Fresh.

Odvažte se s Lenorem Fun
5f759ba870a2dobrazek.png

Udělejte svou cestu nekonečně radostnou! Představte si, že se se svými přáteli a rodinou nacházíte v rozkvetlé tropické zahradě. Jen a jen udělat stojku nebo skočit do načechrané trávy a se zvonivým smíchem stáhnout své blízké s sebou. Z náruče rozkvetlé matrace se stačí jen lehce natáhnout a utrhnout si zralé a voňavé ovoce či sladkou bobuli. Vezměte je do dlaní a zhluboka si přičichněte… a pak se v myšlenkách vraťte zase zpátky do náruče domova, přivoňte si ke svému právě vypranému povlečení, poznáváte tu vůni? Lehké voňavé pohlazení květiny zvané motýlovec, kombinované s tropickými bobulemi v Lenoru Fun vám tento jedinečný zážitek zaručeně zprostředkuje.

I slunce vám bude závidět s Lenor Happy
5f759b9d93d81obrazek.png

Uprchněte z města a užívejte si slunečního svitu. Nechte se laskat horskými slunečními paprsky, vnímejte teplo, relaxujte a usmívejte se. Nechte se zatáhnout do světa pozitivního světa radosti, kde ucítíte ozdravné tóny jantaru a siamského dřeva, jak se protkávají s osvěžujícími a sladkými lipovými květy a měsíčkem. Nechte vůni obohatit vzduch, plout v dlouho očekávané péči o tělo. Otevřete své srdce a mysl a nechte se sluncem uctívat s Lenorem Happy!

Reklama