Už nesmrdí!

5efdb53991fb6obrazek.pngV místech, kde není kanalizace a chybí finanční prostředky či nejsou vhodné podmínky pro domácí čističku odpadních vod, je ideálním řešením septik, který odpadní vody totiž částečně čistí – mechanickým nebo biologickým způsobem. Hodí se tak pro rekreační využití a výhodou je i to, že není nutné časté vyvážení jako u žumpy. Aby biologický septik správně fungoval, je třeba ho řádně ošetřovat.

WC Net Aktivátor septiků zajišťuje správné fungování septiku za pomoci mikroorganismů, které se podílejí na rozkladných procesech. Jedná se o zcela přírodní a biologický výrobek, který zároveň odstraňuje zápach a zlepšuje činnost septiku, což snižuje počet nutných vyvážek a šetří tak náklady. Rozpouští tuhé složky odpadu, čímž zabraňuje tvorbě usazenin. Obsah septiku je díky jeho biologickému složení možné používat na zalévání okrasné zahrady.
5efdb550c2275obrazek.png
Vlastnosti:

  • 1 balení obsahuje celkem 16 kapslí rozpustných ve vodě
  • zcela přírodní a biologický výrobek složený z mikroorganismů a minerálních solí, které běžně tvoří bakteriální flóru nacházející se v biologickém septiku
  • pravidelné používání kapslí WC NET Aktivátor septiků udržuje biologický septik „živý“ tím, že obnovuje mikroorganismy potřebné k jeho správné funkci

Absence jakékoliv péče o septik nebo jeho špatné ošetřování může způsobit rozsáhlé a nákladné škody, které se následně musí řešit. V neaktivním biologickém septiku způsobuje převaha pevné složky nedostatek vody, což vede k tomu, že přestává plnit svou funkci, zacpe se a do domu uniká nepříjemný zápach. Pak je nutné, aby zasáhla čisticí firma a jeho správnou funkci obnovila. A to s sebou přináší řadu nepříjemností, a především vysoké náklady.

Více na STOP-ZAPACHU.CZ
5efdb52679803obrazek.png

Reklama