Sám sobě barberem, vždy naostro!

5e8c3e5ecce02obrazek.pngNeupravené a přerostlé vousy či neoholená tvář je noční můrou všech mužů. Se zastřihovačem vousů Rowenta Forever Sharp (TN6030) zapomeňte na všechny děsivé scénáře. Rowenta Forever Sharp je zastřihovač perfektně padnoucí do ruky se samoostřícími břity ze 100% nerezové oceli, nemusíte je nikdy měnit a jejich údržba je snadná – zastřihovač je voděodolný. Se zastřihovačem Forever Sharp vousy snadno vytvarujete, oholíte bez podráždění pokožky či zastřihnete s hřebenovými nástavci (1, 2, 3, 5, 6 mm) na vámi požadovanou délku. Výdrž baterie je až 120 minut, dva měsíce (při 5minutovém holení 3x týdně) zastřihování bez nutnosti dobíjení. Doporučená cena je 1 599 Kč/59,90 euro.

Dokonalý styling ve vlastní koupelně

5e8c3e9574d34obrazek.pngAni ve dnech, kdy pracujeme z domova, nechceme vlasy zanedbávat – k denní rutinně patří také dokonalý vlasový styling, abychom se cítily pohodlně. Musely jsme si ale zvyknout na domácí podmínky – naštěstí s produkty nové řady Rowenta Ultimate Experience jsme zachráněny. Byly totiž vyvinuty na základě zkušeností špičkových francouzských kadeřníků, a pro vlastnoruční styling jsou úplně ideální.

Nový rotační kulmofén Rowenta Ultimate Experience (CF9620) je luxusním řešením 2v1 pro vytvoření jedinečného vlasového stylingu v pohodlí domova. Navíc naprosto jednoduše! Rychle vysušených a dokonale upravených vlasů dosáhnete díky důmyslné patentované technologii spojené s elegantním designem. Oproti běžným rotačním kartáčům je Rowenta Ultimate Experience menší a lehčí, a co je důležité – jeho hmotnost je navíc vyváženě rozložená. Součástí balení jsou 3 kartáče pro různý typ vlasů: jeden jednoduše zkrotí nepoddajné a husté vlasy, druhý dodá jemným a plihnoucím vlasům parádní objem a třetí se postará o podtočení ofiny či jiné detaily. Technologickou třešničkou na dortu je ovládání Style Assist se třemi stylingovými programy, které automaticky upravují teplotu a rychlost otáčení, podle požadovaného výsledku. Rovnoměrný proud vzduchu, účinný generátor iontů a *PRO keratinové štětiny se bezpečně postarají o zářivý a hedvábně hladký vzhled vlasů. Doporučená cena je 3 699 Kč/139 euro.

*Díky štětinám PRO keratin jsou vlasy o 58 % lesklejší než při volném schnutí.

Více informací o produktech naleznete zde. 
5e8c3dffa7244obrazek.png

Reklama