Doby, kdy se péče o pleť skládala z umytí mýdlem a namazání univerzálním krémem na celé tělo, jsou naštěstí dávno pryč. Dokonalá péče o pleť je samozřejmostí každé ženy. Řádné odlíčení, denní, noční krémy, make up, bez těchto postupů se neobejdeme.

Před nedávnem Vám Žena-in spolu s Marionnaud přichystala testovací soutěž, ve které 5 z Vás testovalo Denní hydratační krém pro suchou pleť řady Marionnaud skin care, vhodný i pro citlivou pokožku. A jak testování dopadlo?

Před nedávnem Vám Žena-in a Marionnaud testovací přichystala soutěž, ve které 5 z Vás testovalo krém na obličej značky Marionnaud pro citlivou pokožku. A jak testování dopadlo?

MarionnaudGarka
S krémem jsem velice spokojena. Mám citlivou pokožku a vše mi hodně vysušuje. Po tomto krému mám pleť vláčnější a není tolik vyschlá. Tento krém si určitě koupím, můžu totiž vřele doporučit.

bubulína
Krém mi opravdu vyhovuje. Mám citlivou pokožku a často začervenalou. Mazala jsem pravidelně ráno i večer a mám pocit, že to je výrazně lepší. Krém jsem používala pravidelně a myslím, že je to na pleti vidět. Nedráždí, příjemně voní a nemám pocit mastného obličeje. Také se na něj výborně roztírá make-up.

Simina očko
Hezký den do redakce, chci Vám poděkovat za tuto výhru. Krém je opravdu skvělý. Jsem atopik, a tak mám velké problémy s pletí. Mám ji hodně vysušenou a po celém těle, bohužel i v obličeji mám vyschlé flíčky. Nejdříve jsem se bála krém použít, často mám na krémy ošklivé reakce. Tak jsem ho vyzkoušela o víkendu. Byla jsem mile překvapena, nejenže nedošlo k žádné alergické reakci, ale obličej jsem měla krásně vláčný. Používám ho již několik měsíců, a to dokonce 4x denně, a jsem maximálně spokojena. Příští týden si půjdu koupit nový, protože při mé spotřebě je hned pryč. Ještě jednou Vám moc děkuji za možnost vyzkoušet něco, co opravdu funguje. :)

Pokud Vás testovaný krém zaujal, nechte se inspirovat v síti prodejen Marionnaud.

Marionnaud