Vodafone Zoom průzkum zjistil, že oproti mužům jezdíme rozhodně více na pláže do Chorvatska (muži raději na pizzu do Itálie). Ačkoliv bychom raději cestovali pouze se svým miláčkem (na rozdíl od mužů, jejichž ideální dovolená je s partou kamarádů), nejčastěji trávíme dovolené se svými rodinami. Zajímavé je, že do exotických zemí, jako je Thajsko nebo Malajsie, zamířili za svou poslední dovolenou především rozvedené ženy a rozvedení muži.

 

Kromě SMS a volání je nejčastěji používanou funkcí mobilního telefonu o dovolené kalendář nebo budík (59 %). Hned po informativních SMS zprávách (83 %) často voláme/textujeme, abychom sdělili zážitky (57 %), zjistili, jak se mají blízcí doma (45 %) nebo z pracovních důvodů (16 %). 

 

Téměř 3/4 z nás zjišťují před odjezdem ceny služeb a přes 60 % zjišťuje roamingové partnery svého operátora. Kvůli výhodnějším podmínkám roamingu by o změně operátora přemýšlelo 18 % respondentů.

 

Aktivujte si před dovolenou Vodafone Passport a po zaplacení spojovacího poplatku 22,- Kč včetně DPH (účtován na začátku 1. a 21. minuty) volejte za svůj domácí tarif, jak dlouho chcete!

Soutěž: Opalovací krém

Více informací na www.vodafone.cz .

 

 

Reklama