Herečka Mahulena Bočanová má léto pracovní i oddychové. S kolegyněmi v práci, i s dcerou Márinkou, která miluje moře. Letos byly obě holky v Chorvatsku a ještě se tam znovu chystají.

S herečkou Mahulenou Bočanovou se domlouváme na rozhovoru už dlouho. Mám ji ráda, je to „správná baba“, která nezkazí žádnou legraci. Pomluvy a drby háže za hlavu, hlavní prioritou je pro ni její jedenáctiletá dcera Márinka, se kterou se před nedávnem vrátila z Chorvatska.

Jak se Márince líbilo u moře?
Márinka moře miluje. Nebojí se ani velkých vln. Na moře je zvyklá od narození, každý rok spolu jezdíme na Kypr, kde jsem nějaký čas žila, a mám tam spoustu blízkých přátel. Na Kostarice má dědečka, takže moře bere jako samozřejmost. A jinak Chorvatsko je nádherná země, klidně bych tady mohla žít. Určitě se sem teď v  létě ještě jednou vrátíme, tentokrát na loď za kamarádem.

mahu

Jak dlouho máte coby herečka a moderátorka dovolenou?
Letos poprvé za život pracuju i o prázdninách, to je pro mě úplné novum. Prázdniny červenec - srpen jsem vždy ctila bez jakékoliv práce, ale VIP zprávy jsou přímé přenosy, takže dvacet dní budu v práci. Střídáme se po deseti dnech s Vlaďkou (Něrgešovou) a Ivankou (Gottovou). S holkami je super dohoda a na Primě jsem velmi spokojená.

Chystáte se trávit dovolenou i někde u nás, v Čechách? Máte nějaké oblíbené místo?
Léto budu trávit v novém domě a také u mě na chatě, na Slapech, je to na Primu na dojíždění jen kousek. Snad nám bude počasí přát. Na Slapy za námi jezdí spousta přátel, čeká nás grilování, život na lodi, dětské hry, táboráky a hlavně také klid na knížky.

Tak hezké léto a na podzim na viděnou…
Děkuji a přeji hezké léto i všem čtenářkám Žena-in

  • O životě Mahuleny Bočanové chystáme větší rozhovor na podzim. Těšte se. Poznáte ji i ze zcela jiné stránky než jen z té bulvární.

Poskytnuté foto: M. Bočanová

Reklama