Čeští finalisté soutěže Muž roku strávili nabitý víkend v Hotelu Rajská Zahrada v Novém Městě nad Metují. Co tam dělali? Posilovali, cvičili, učili se mluvit, ale také se bavili a flirtovali. První den za dvanáctkou finalistů dorazily Katka Kornová, Eva Decastelo, Štěpánka Decastelo a Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová, Česká Miss World 2015 Andrea Kalousová, Česká Miss Earth Karolína Mališová. Na svoji novou konkurenci se přijel podívat také Martin Gardavský, vítěz z roku 2011.  

muzi roku

stroj

Na programu byla jízda na lodičkách, kterou některé známé tváře s finalisty nezvládli a skončili v místní řece. „Málem jsem se utopila, ještě že mám záchrannou vestu,“ křičela Eva Decastelo, když jejich lodičku finalista Jakub Kraus neukočíroval a skončili ve vodě. Takhle dopadla i Česká Miss World Andrea Kalousová.

eva

 

Do vířivky s finalisty Muže roku zavítala Štěpánka Decastelo. „Cítím se tady jako v ráji,“ smála se Štěpánka, jejíž nepřehlédnutelné vnady obdivovali finalisté. Večer si zahráli všichni zúčastnění aktivity, kde vyhrál tým Evy Decastelo. „Vím, že jsme nejlepší! Po celý večer jsem dělala pantomimu, byla to fakt legrace a užili jsme si to všichni,“ laškovala Decastelo.

decastelo

Katka Kornová v Novém Městě nad Metují vyzkoušela thajskou masáž a nechala se ostříhat u místní kadeřnice! Dorazila se synem Filipem, na kterého prozradila, že má holku. „Potřebovali jsme si odpočinout a utéct z Prahy. Je to tu krásné, byli jsme i na zámku v Novém Městě nad Metují. Musím pochválit kluky, chovají se velmi gentlemansky. Je vidět, že je to prima parta kluků se zájmem o soutěž,“ dodala Katka.

kornová

Finalisté Muže roku také absolvovali kurz řečnictví s panem Janem Přeučilem. Ten dorazil s Evičkou Hruškovou a přítomné pány, ale i dámy upozornil na to, že řečnictví je velmi důležité, protože vypovídá o člověku.

přeučil

Do Rajské Zahrady zavítal i Marian Vojtko, který se stal třináctým finalistou Muže roku. „Já na to určitě mám. Podívejte se na mé vyrýsované bříško,“ lákal na ně potenciální zájemkyně. „A jsem také svobodný a nezadaný,“ dodával Marian.

nyvltova

Večerní módní přehlídku zahájila zpěvem Kamila Nývltová, ta se také vrátila z Ameriky a v současné době je nezadaná a čeká na toho pana pravého. „Třeba si tady vyberu! Hezkých kluků je tady dost a věřím na lásku na první pohled,“ přiznala se Kamila.

ve vodě

virivka

Moderátorkami slavnostního večera byly Lenka Špillarová z VIP zpráv a Daniela Šinkorová, která, jak přiznala, konečně přibrala 3 kilogramy!

sinkorova

fotka

Poprvé se letos volil i Muž roku – sympaťák soustředění, kterého volily osobnosti - zástupci médií a sponzorů. Stal se jím Jan Vurm, kterému je 25 let, je studentem a pochází z Poděbrad.

jan vurm

Během slavnostního večera kluci předvedli oblečení od Mall.cz ze sekce značková móda, spodní prádlo a plavky 69SLAM, obleky s. Oliver. Na to, jak to kluci zvládají, se přijel podívat i vítěz Martin Gardavský. 

Finálový večer v Náchodě proběhne už 21. srpna. Žena-in je mediálním partnerem soutěže a zástupkyně redakce se zúčastní slavnostního finále, na kterém proběhne i vyhlášení Muže roku magazínu Žena-in. Hlasování pro naše čtenářky zahájíme už brzy, sledujte rubriku Společnost!

Postupně vás seznamujeme s jednotlivými finalisty Muže roku 2015. Koho už znáte?

Reklama