Dobrý den,
 
chtěla bych také přispět k tomuto tématu. Nemohu říct, že bych byla vyloženě fanynkou nějaké super hvězdy, ale pracuji v hudebním klubu, kde mám možnost setkávat se s více či méně známými "hvězdami".
 
Musím řict, že jsem se nikdy nesetkala s Vondráčkovou, Gottem nebo jim podobným, ale s mladými a mnohdy úspěšnými muzikanty (Divoký Bill, J A R, Dusilová atd....)
 
Má zkušenost je z velké části jen kladná, většinou se všichni chovali moc mile, a hlavně slušně!!! Málokdy se stalo, že by s námi někdo jednal jako s méněcennými. A kolikrát jsem byla velmi mile potěšena, že i tito "slavní" lidé si mě dobře pamatují, a když se potkáme na jiných akcích, pozdraví a občas i poklábosíme.
 
Jsou však i  výjimky, a to se jedná většinou o začínající muzikanty, kteří jezdí jako předkapely, a nikdo o nich nikdy neslyšel!! Tyto HVĚZDY se nosí tak vysoko, že být jimi, tak mám strach, že si pěkně namelu čumák.
 
Chtěla jsem tím vším jen říct, že každého člověka by sláva určitě změnila, ale existují lidé, kteří mohou být slavní sebevíc a stále jsou nohama na zemi a nepotřebují svou osobu a úspěch zviditelňovat skandály (viz. Vondráčková).
 
Našla jsem mezi těmito lidmi nejlepšího Kamaráda, kterého mám moc ráda, a vím, že se na něho mohu se vším obrátit - stejně jako on na mě.
 
Všem známým i neznámým, "obyčejným" i neobyčejným lidem přeji hlavně hodně optimismu a posílám Vám foto z mého pracoviště :o))), kdy mě nejspíš zlobí někdo z hostů :o)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Reklama