Sehnat k dnešnímu tématu vyjádření nějaké osobnosti našeho kulturního života, to byl úkol vpravdě nelehký. Nakonec jsem po dlouhém přemlouvání několika známých tváří vyzvěděl pár informací od slavného fotografa Roberta Vana.

Asi každý z nás už někdy zažil s prezervativem nějaký trapas či legrácku. Jenže o těchto věcech se těžko mluví. Chtěl jsem pro vás, milé čtenářky, sehnat osobnost upřímnou a otevřenou, která by s tím neměla problém. A tak jsem pátral hlavně mezi mladými...

Nebudu to protahovat, obtelefonval jsem asi deset různých zpěvaček, herců, modelek, tanečníků, ale nic. Nikdo mi svůj příběh s kondomem svěřit nechtěl - nejspíš se styděli, kdo ví. Většinou jsem si vyslechl, že se jim s prezervativem nikdy nic vtipného nestalo, ale i kdyby ano, raději si to nechají pro sebe. No, netlačil jsem na pilu a zkoušel to dál.

Když jsem neuspěl u mládí, vzpoměl jsem si na Roberta. No, jasně - fotograf a gay, který nemá problém hovořit otevřeně snad o ničem, ani o své sexuální orientaci. A už jsem žhavil telefon...

Roberte, ahoj, tady Jakub z Ženy-in," tykáme si, protože Robert je jednak velký sympaťák a navíc žil léta v Americe a tykání mi při rozhovoru kdysi sám nabídl - že je to pro něj přirozenější.

„Ahoj, Jakube, jak se máš?"

Díky! Dobrý. Co ty?"

„Jsem teď v metru, tak to možná brzo vypadne."

„Tak honem k věci, volám... mám tady takové téma a potřeboval bych k němu pár slov."

„No, povídej."

Je to trochu intimnější, ale můžeš to vzít z jakého konce chceš - jde o veselé historky s kondomy."

Robert se začal smát: „To vážně nemám. Promiň, já byl vždycky safe."

I když mi vlastně Robert neřekl nic jiného, než ostatní, tohle prohlášení mě absolutně odbouralo.

Téma dne 15. března 2011: Veselé historky s kondomy

  • Máte nějakou humornou historku s prezervativy? Sem s ní!

Posílejte mi dnes (úterý 15. března) do 15.00 hodin své příběhy s prezervativy. Nemusí jít nutně o historky z erotických chvil. Asi všichni jsme si nějakou tu vtipnou či trapnou chvilku s kondomem užili - podělte se o své zážitky s ostatními čtenářkami. Příběh, který mě nejvíce pobaví odměním knihou sexuologa Petra Weisse: Sloupky o sexu a přidám k ní ještě (jak jinak) balíček kondomů. Chcete-li mít větší šanci na uveřejnění a také šanci na zmíněný knižní a pryžový dárek, ať je váš text dlouhý alespoň jako tento odstavec. Zasílejte ho na redakční e-mailovou adresu, uvedenou níže a neopomeňte do předmětu uvést heslo.

sloupky

Reklama