Myslíte, že lze zobecnit tuhle otázku až tak, že můžeme říci, že některá znamení bývají na jiná přímo alergická? Úplně doslova pochopitelně ne, protože ne každý je třeba kovanou Váhou, ale statisticky bychom zřejmě uspěli…

horoscope

Vedle podrobného horoskopu, kdy lze položit dva lidi na sebe a podle vzájemných aspektů, konjunkcí a kvadratur či umístění svých znamení v domech toho druhého, což je poměrně náročné, zato ale naprosto přesně, se také lze obecně orientovat podle energií, ovlivňujících jednotlivá znamení.

Najdeme tam i obecné vysvětlení modelu, kdy k někomu přistupujeme tak a k jinému jinak a třeba i v té chvíli nelogicky. Ale to je na hodně dlouho a na jednotlivce. My si to pro zábavu zobecníme.

Dnes si budeme hrát s energiemi!

Snad vás bude dnešní editace bavit, protože jsem ji pojala netradičně a celá je o zábavné astrologii a hlavně o vás.

O vašich znameních a znameních vašich partnerů, bývalých partnerů, dětí, sourozenců...

Samozřejmě každý není postižený jako já, aby se při seznamování pomalu dřív než na jméno ptal na znamení, ale co vím, tak to řeší poměrně dost lidí.

A poměrně dost lidí následně také čas od času pronese: To mě mohlo napadnout, že ho nevydejchám, když je to zmatenej Blíženec,“ a pravděpodobně by autor této věty byl Býk nebo Kozoroh a šlo by nejspíš o pracovní vztah.

Protože ještě navíc není jedno, kde koho potkáme.

Takový Štír si za přítele klidně vybere Býka, protože se na něho může spolehnout, ale za partnera těžko, protože hloubce Štíra Býk těžko porozumí. (I když počítejte, že všude jsou právě na základě postavení obou horoskopů výjimky. Čili žádné dogma.)


Postavila jsem vám spíš zábavný model každého znamení a jeho pohledu na jiné znamení, poctivě systémem každý s každým.

Postupně je během dneška všechny vydám.

Prostor pro vaše příspěvky bude tím nový, že každou půlhodinu vyjde novinka, jejíž obsah může být pro vás dalším důvodem napsání příspěvku.

Logicky to ale nemusí být jen o tom, protože základní otázka zní:

Jaké znamení máte nejraději a s jakým máte naopak největší problém?

Vaše zkušenosti a příspěvky očekávám na redakce@zena-in.cz. Doufám, že vás budou bavit ony názory znamení na jiná znamení i celý dnešní den na ženě-in.


Už v 7.30 dnes vychází první tři znamení. Tedy co si myslí o ostatních Kozorozi, Vodnáři a Ryby. A další budou následovat.

Přeji krásný den!

Reklama