Také si říkáte: „A jé je, už zase ta Klumovka? Ta odporně pozitivní a nesnesitelně dokonalá krasavice, co se ráchá v gumových bonbonech, ve větru, dešti a slunečním žáru má pořád super kštici a hubu od ucha k uchu.“ Nebo máte opačný názor, a když přijde řeč na modelku Heidi Klumovou, zasníte se a možná trochu zazávidíte, protože byste se jí chtěla alespoň malinko podobat?

Heidi Klumová je bezesporu kočka. Sluší jí to bez make-upu a v džínách s dětmi v parku i v glamour šatech na červeném koberci v Cannes. Vždycky kolem sebe šíří jakési fluidum, které se nedá přehlédnout. Heidi sama říká, že pro to nedělá skoro nic. Že vnější krása je jen odrazem duše. Když se cítíte dobře a jste šťastná, projeví se to i na vašem vzhledu. Cha chá! Žádná novinka, to víme také. A co dál? Pár fíglů, jak vypadat za každé situace dobře, přece jen prozradila.

Tajemství dokonalé pleti:

Nepoužívá silný krycí make-up, ale lehký tónovací krém, který je mnohem prodyšnější a působí přirozeněji.

ii

Jak vypadat dobře na fotkách

Při pohledu na její fotky si říkáme, že je krásná a fotogenická. Ale ona prý na to má to svůj recept. Abyste vypadala dobře při fotografování, myslete vždy na něco pozivního a usmívejte se. Umělý úsměv se vždycky pozná a působí křečovitě.

hh

Jak vypadat sexy v džínách?

Její tajemství tkví v kontrastech. K džínám nosí výhradně hodně vysoké podpatky a hodně ženský topy.

zz

Jak vypadat skvěle vedle chlapa

Na první pohled by člověk řekl: vybrat si hodně ošklivého, ale Heidi říká: vybrat si takového, do kterého budete stále zamilovaná.

jj

Jak být nepřehlédnutelná...

...na akci, kde je spousta jiných skvěle vypadajících žen. Nebát se a vybrat si extravagantní model, který si každý zapamatuje.

jj

Jak vypadat jako skvělá milující matka...

...mít hodně dětí

kk

Souhlasíte? Co jí věříte a co je podle vás jen líbivý reklamní tah? Že bychom je mohli okopčit, co říkáte?