Ahoj ženy-in, ahoj redakce,

díky dnešnímu záchodovému tématu jsem si opět vzpomněla na dovolenou v Egyptě. Bylo to před třemi lety v listopadu.

Při jedné procházce do Hurghady jsme se cestou v jednom krámku seznámili s jedním prodavačem suvenýrů. Byl to mladý, snědý, pohledný muž, jmenoval se Mario. Zakouřili jsme si z vodní dýmky, poklábosili a on nám nabídl, že nás někdy provede po Hurghadě, po místech, kam normální turisté nechodí. Souhlasili jsme a o dva dny později večer jsme ho vyzvedli v obchodě.

Ukázal nám místní samoobsluhu, krámky s obrovským množstvím různého koření, obchody typu „Vše za 39“, tržiště. Pak se mi začalo chtít na záchod. Procházeli jsme zrovna okolo takové jakoby hospody. Mario na ni ukázal, a že mám jít. Vešla jsem dovnitř, optala jsem se na toaletu a šla ke dveřím, které mi byly ukázány. No, vlastně to nebyly dveře, ale dvoukřídlé lítačky, sahající mi asi tak pod prsa. Když jsem prošla lítačkami, koukala na mě díra v zemi se šlapkami, vrhla se na mě spousta much a zahalil mě šílený puch. Vyběhla jsem odtamtud tak rychle, že kdyby mi to někdo změřil, měla bych rekord v běhu na krátké trati.

Pokračovali jsme dál v cestě. Kluci, že by si odskočili. Další podnik, podobného ražení jako ten minulý. Tentokrát byly záchody venku a měly normální dveře. No vlastně to byl jen jeden záchod. První šel kamarád, za chvíli vyšel a říkal, že v pohodě, že můžu jít klidně taky. Tak jsem šla. Nevěřila jsem vlastním očím. Záchod to sice byl, jenže evidentně pánský, poněvadž se tam nacházela jen mušle. Takže jsem se otočila na patě a rovnou jsem si to hrnula ke kamarádovi, trochu mu vynadat, jestli je normální, že do mušle to tedy opravdu nezvládám :)
Omlouval se, že si to neuvědomil, že ho to vůbec nenapadlo.

A já? Já to radši vydržela do hotelu, další toalety v té ulici bych už asi nerozdýchala :)

Další záchodovou historku z Egypta mám z výletu do Káhiry. Po cestě jsme celá kolona autobusů stavěla u benzínky, byla krátká pauza na toalety a na občerstvení. Vystála jsem si frontu na záchodech, šéfoval to tam celkem pěkný chlapík, vybíral peníze. Když jsem přišla na řadu, dávala jsem mu peníze, ale on mi je zase vrátil, že jsem prý „beautiful“ a že můžu jít zadarmo. A jestli prý si ho vezmu za manžela :)

Nevzala jsem si ho, Egypt je sice krásná zem, ale žít bych tam tedy nechtěla, zlaté Čechy :)

Hezký pršavý den přeje benynka


Děkujeme za pěkné povídání :)

redakce@zena-in.cz

Reklama