Když jsem na otevření jednoho luxusního kosmetického studia, narazila na hudebníka Michala Dvořáka, mé srdce zajásalo radostí. Jelikož se jedná o člena mé velmi oblíbené skupiny Lucie, nemohla jsem jinak a Michalovi položila pár otázek.

Na začátku musím říct, že Michal je opravdu velmi sympatický člověk, který mi ochotně zodpověděl mé otázky ohledně skupiny Lucie, která teď na jaře slavila se svými koncerty obrovský úspěch.

sd

Michale, já se přiznám, skupina Lucie je moje obrovská srdcovka, mám vaše písničky hrozně ráda, poslouchám vás vždy v autě, proto mě nejvíce zajímá, budete i nadále s kapelou pokračovat?
Stoprocentně teď dva roky ne. Když jsme vlastně před dvěma lety, kdy jsme to začali dávat dohromady, tak jsme to naplánovali tak, že dva roky byla Lucie a další dva roky se budeme věnovat našim soukromým projektům. Protože těch deset let, co jsme nehráli, tak každý z nás budoval nějaký projekt/projekty. Já se věnuji projektu VIVALDIANNO, s kterým teď odjíždím i do zahraničí a připravujeme novou desku, takže minimálně já teď dva roky nemůžu. A kluci, protože jsme to plánovali společně, také mají taky své plány.

Bylo těžké se svolat zase všichni dohromady?
Bylo to hrozně těžký :-). My jsme se nerozcházeli úplně v dobrém před těmi deseti lety. Takové to vnitřní pnutí v kapele tam bylo vždycky, já si myslím, že to je asi ta největší divize tý skupiny, že tam fungují čtyři výrazné osobnosti a každý úplně jiný. To samozřejmě přináší i to, že ty čtyři osobnosti si to prosazují v kapele a shodnout se v té skupině je hodně těžký. Což se s přibývajícím věkem nezlepšuje, ale mám pocit, že se to naopak zhoršuje, mám pocit :-). Ale co se zlepšuje je taková ta vzájemná tolerance a schopnost nějakých kompromisů pro dobro věci. V tom jsme asi postupem času zmoudřeli, a proto jsme schopni teď spolu fungovat.

sdfa

Lucie je takový fenomén, ale těšilo vás hodně, že i po těch letech máte stále spousty příznivců?
Já vzhledem k tomu, že jsem to turné připravoval jako manažer, tak mi to dělá dvojnásobnou radost, protože na to turné přišlo téměř 150 000 lidí a já si myslím, že to je dostatečný důkaz toho, že ta kapela funguje v hlavách a srdcích těch našim fanoušků. To je důkaz toho, že ty písničky jsou nadčasové a fungují i po těch dvaceti letech.

Takže něco jako Michael Jackson, jehož písničky jsou také nesmrtelné…
No akorát my u toho tolik netancujeme :-). ( pozn. redaktorky Michalovi jsem odvětila, že je to velká škoda :-))

sadf
Zdroj fotek: https://www.facebook.com/miguel.dvorak/photos

Takže si budeme muset ještě nějaký ten čas počkat, než se opět Lucie představí v celé své kráse, ale jak se říká, kdo si počká,…

Samozřejmě nesmí chybět ani písnička od Lucie, pro mě asi ta nemilejší…

Reklama