Dobrý den milá Setury, děkujeme za příspěvek. Věřím, že pro vaší tetu to musel být ze začáktu dost „nervák“.... Pan Gott je ale velmi příjemný člověk a nervozita z něj hned přejde! I já měla tu čest:) Krásný den!


 

Víte že jste šťastnější než celebrity? Jste jedinečné, originální, vyrovnané a skvělé. Každá herečka, zpěvačka nebo jinak slavná osobnost by chtěla žít jako vy. Nevěříte? Stačí chvíli poslouchat jejich výroky, chtějí žít v klidu, pohodě, aby je nikdo neokukoval, nedožadoval se podpisu, rozhovoru apod. Maskují se aby byly k nepoznání a vyhnuli se kontaktu fanoušků. Žijeme přesně podle jejich představ, máme své soukromí a klid. Jen ten podpis dáme občas do žákajdy svého dítěte toť vše. Takže vlastně oni chudáci závidí nám „obyčejným“ lidem. Alespoň tak to vyzní z jejich řeči. Spíše se ale přikláním k verzi, že se celý život pachtí a snaží o to abychom je na ulici poznali a když se jim to konečně poštěstí, tak dělají že je to obtěžuje. Ovšem jsou i tací, kteří jsou výjimkou, no ono je to snad pravda, že kdo skutečně něco znamená, je skromný a milý člověk bez okatých manýrů.

Vzpomeňte si na nedávnou návštěvu Johna Travolty, tak s tím bych šla na to kafe ráda, je to sympaťák a na nic si nehraje. Zato hvězdičky z našeho rybníčku, to je pecka je někdy poslouchat. Někdy mám pocit že si sami něco nalhávají a ani je „nesužuje“ popularita jako spíše stihomam. Jak jinak si vysvětlit jejich svízelné útrapy nad pronásledováním paparazzi a vyprávění o prchání zadními vchody z různých akcí. Tady rychlokvaška sama telefonuje do bulváru aby jí vyfotili a pak si ještě stěžuje jak jí pronásledují. Údajní paparazzi jsou jeden fotograf a pět fanoušků volající na českého zpěváka před kulturákem. Opravdoví paparazzi na ně totiž vůbec nejsou zvědaví, i když pseudohvězdičky tvrdí že jsou jejich cílem. Upřímně řečeno, jedinou osobnost, kterou skutečně paparazzi sledovali, byla princezna Diana. A to je velký rozdíl, spousta novinářů den co den kamkoli se hnula. Na kilometry daleko s ohromnými teleobjektivy ve dne v noci v každém státě prahnoucí po pikantní fotce ze soukromí.

Setkat se s celebritou může být splněným snem a nebo taky ne. Povím vám o setkání se stálicí naší pop music, jeho včelka Mája mi zní hezky v češtině i němčině. Poslouchám ráda Karla Gotta a moje teta ho přímo miluje, je jeho velkou fanynkou. Poslouchá jeho písně, hltá články kde se objeví a posílá mu hlasy do anket. Božský Kája to musí zase vyhrát, říká. A za svojí věrnost byla odměněna. Zúčastnila se soutěže, kde hlavní cenou bylo setkání s Karlem Gottem a teta měla štěstí.

Zpočátku jásala radostí, až do chvíle než se začala toho setkání bát. Byla jako na trní, nevěděla co na sebe, byla tak vystresovaná že radost a těšení vystřídal strach a šílené obavy aby si neutrhla před slavným Karlem ostudu. Koupila si nové šaty, boty i kabelku a také stahovací prádlo aby svoje kypré tvary umírnila. Ještě stihla u kadeřnice nový sestřih a vyrazila na životní výlet. Dodám, že teta nemá a nechce řidičák, bojí se řídit, takže jela vlakem. Cesta trvala dlouho a než se dostala na místo akce, byla z té jízdy hodně zničená. Účes ani make-up už nevypadaly tak šik a svěže a šaty měla uválené z kupé. Zahlédla se v zrcadle a nejraději by se obrátila a jela zpátky. Takhle jí Karel nemůže vidět, tenhle den měla ve svých představách a snech a vypadala v nich jinak než teď. Silné odhodlání ji bránilo utéct a tak si dodala odvahy vyjít vstříc svému osudu. Přece si nenechá něco takového ujít kvůli takovým maličkostem. Co by vyprávěla Boženě v Konzumu? Ta čeká na novinky z téhle hvězdné akce, tak už kvůli ní tam musí jít. Z nádraží klopýtala na podpatcích, které běžně nenosí a není na tak vysoké zvyklá. Když přišla do salonku restaurace, měla lýtka celá namožená a prsty otlačené. Rozhlížela se kam by si sedla, lidí přibývalo a podle atmosféry se dalo tušit, že to brzy vypukne.

A konečně, Karel Gott přišel, slušelo mu to, večer a vše co k němu patří může začít. Teta si myslela že bude s Karlem Gottem sama ale vítězek bylo více. U velkého stolu, kde večeře probíhala bylo hodně lidí a strach že by rozhovor vázl, se rozplynul. Atmosféra byla příjemná a Karel Gott jako dokonalý gentleman, se postaral aby byl večer pohádkový a pro všechny fanynky nezapomenutelný. Povídali si všichni společně, ale teta přece jen chtěla prohodit pár slov jen sama s Karlem. Po večeři než odejde se k němu musí dostat. Organizátor akce má všechno spočítané na minuty a žádné zdržování nepřipustí. Teď nebo nikdy, teta vyrazí ze své židle. Bohužel, jak dlouho seděla a měla nohy elegantně překřížené přes sebe, dostala do nich křeč a bolestí se svíjela v podřepu pod stolem. Když vstala, cítila jak jí bolavé nohy natékají a punčochy pod sukní se hrnou dolů. To snad ne, jak se blíží ke Karlovi, tak se jí s punčochami srolovaly i kalhotky a vytvořily pod šatama podivnou obruč. S každým krokem se sunuly níž a svým stahovacím efektem jí zmáčkly nohy do X a zastavily se u kolen. Ve chvíli kdy teta stojí před svým zbožňovaným, je napůl svlečená s postojem lyžaře na kopci. Karel Gott se tetě podepsal na fotografii a sotva tušil, proč má jeho obdivovatelka tak vytřeštěné oči. Teta po vzoru japonské Gejši cupitala na záchod a doufala že jí kalhotky ještě nespadly ke kotníkům. Vytáhla si punčochy co nejvýš, měly být samodržící ale nějak kloužou a kalhotky si vykasala až pod žebra. Upravila rtěnku a vrátila se do sálu. Karel Gott byl v obležení fanynek a už se k němu teta nedostala. Jako naschvál, teď když je se sebou spokojená, tak to končí. Cesta domů se zdála kratší, asi jak byla plná dojmů. Božena v Konzumu byla dojatá z tetina vyprávění, jen jí musela vysvětlit, proč si musela obléknout kalhotky a punčochy, když odcházela od Gotta s podpisem. Teď Božena poctivě vyplňuje ankety a doufá že příště bude Karel její.

setury

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Jakou celebritu obdivujete?

  • S jakou známou osobností byste šla na kafe?
  • Sledujete rybníček českého showbyznysu?
  • Která celebrita je vám sympatická?
  • A která celebrita vám leze na nervy?
  • Chodíte kvůli svému idolu do divadla?
  • Jste fanoušek třeba Karla Gotta, Heleny Vondráčkové?
  • Co si myslíte o našich umělcích?
  • Zdál se vám o někom slavném sen?
  • Troufnete si sami od sebe celebritu oslovit a požádat ji o podpis?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. A teď slibovaná cena pro vás. Máme v redakci horkou novinku, olejovou barvu na vlasy Prodigy 5 od L´Oréal! Můžete si vybrat ze tří odstínů - pro blond, zrzavé nebo hnědé vlasy. Připište proto do e-mailu na jeho závěr, která ze tří barev by se vám hodila. A až jednu z vás v závěru dne vyberu, pošlu jí barvu podle jejího přání. A jako bonus - stylové náušnice od Avonu, se kterými na jaře zazáříte! A to už stojí za tu námahu nad klávesnicí, co říkáte?

kosm

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, předmět e-mailu je CELEBRITA. Předem děkuju!

Reklama