Nebylo by báječné oprostit se od všeho nepotřebného a soustředit se na opravdu podstatné věci, a to jak v životě, tak i při každodenní úpravě vlasů? Nová řada stylingových produktů Taft Ultra Pure od Schwarzkopf neobsahuje silikony, je bez parfemace a ve vlasech nezanechává zbytky.

taft

Pokud jde o styling, většinou toužíme po silné fixaci účesu. Stále více žen vyhledává také výrobky s menším množstvím přísad. Nová řada Taft Ultra Pure byla vyvinuta právě pro ženy, které chtějí stylingové výrobky, jež vlasům zajistí spolehlivou fixaci, ale nebudou je zbytečně zatěžovat.

Nový lak na vlasy Taft Ultra Pure umožňuje vytvořit bezchybný styling. Přitom vlasy nezatěžuje ani neslepuje a nezanechává zbytky. Inovativní složení laku na vlasy Taft Ultra Pure obsahuje o 40 % méně přísad než běžné produkty a neobsahuje silikony ani parfemaci. Receptura obsahuje „neviditelné“ polymery, jež zajišťují ultra silnou fixaci, která dokonale zafixuje účes až na 24 hodin a chrání vlasy před UV zářením.

Nová stylingová řada obsahuje vedle laku na vlasy i pěnové tužidlo. Pěnové tužidlo Taft Ultra Pure zajišťuje spolehlivou fixaci jakéhokoli účesu až na 48 hodin a zároveň vlasy chrání před horkým vzduchem při fénování.

Portfolio řady Taft Ultra Pure:

  • Lak na vlasy Taft Ultra Pure Ultra Strong, 250 ml – DMOC 97,70 Kč
  • Pěnové tužidlo Taft Ultra Pure Ultra Strong, 200 ml – DMOC 97,70 Kč

Používáte tužidlo a lak na vlasy? Pak Vás bude určitě zajímat, jak dopadlo testování NOVINEK Taft Ultra Pure od Schwarzkopf. O této NOVINCE se dozvíte více ve článku ZDE.

Do testování se zapojily výherkyně ze soutěží Taft Ultra Pure.

Jak výherkyním Taft Ultra Pure vyhovoval? Pečtěte si jejich příspěvky

taftJsem s výrobky maximálně spokojená. Lak vlasy krásně zpevní, lesknou se po něm a jde snadno vyčesat. Velikou výhodou je, že je opravdu bez parfemace, takže mě nepřebil parfém. Laky ani tužidla moc nepoužívám, ale s tímto jsem moc spokojená a věřím, že u něj již zůstanu=o). Moc děkuji

Šuplatová

Dobrý den. Předem chci poděkovat za výhru. Jsem dlouholetá uživatelka výrobků Taft a proto mě výhra velice potěšila.
Co se týká pěnového tužidla, jsem velice spokojena, protože vlasy po umytí opravdu silně fixuje, mám totiž trvalou a po umytí a uschnutí vlasů jsem si nanášela ještě gel, aby mi vlny držely a nyní již nemusím, stačí trocha pěnového tužidla do vlhkých vlasů a krásně mi drží účes.
A lak na vlasy totéž, krásně vlasy zpevní, jde skvěle vyčesat i z mých kudrnatých vlasů, navíc je bez parfemace a bez silikonů, což je velké plus. Jsem spokojena.

Tami

Dobrý den. Z výhrou TAFT ULTRA PURE jsem moc spokojená.Mám polodlouhé vlasy, tak ji na 100% využiji.Tužidlo i lak jsou vynikající, nádherná vůně, vlasy perfektně tuží-nelepí se. Přeji Vám hodně spokojených zákaznic jako jsem já.

Gregorová

Hezký den, Výrobky Taft používám již hodně let. Taft Ultra Pure mi velmi vyhovuje, díky tomu, že není moc parfemovaný, tak ho používám já i můj syn J. Když použiji tužidlo a vlasy vyfénuji, hodně se mi zvětší objem účesu, což je super. Pak stačí laku úplné minimum a účes vypadá skvěle. Určitě na budu tento Taft kupovat i nadále. Je skvělý

Jana

Značku Taft mám velice ráda, laky na vlasy jsem si moc oblíbila, protože jdou z vlasů dobře vyčesávat a nezůstává na vlasech po jejich použití bílý povlak. Tato novinka mi vyhovuje i na mé krátké vlasy. Po umytí dám na prosušené vlasy trošku pěnového tužidla, protřepu hlavu a je hotovo. Nemusím na vlasy nanášet ani gel, jen vlasy trošku zafixuji lakem a mám krásný, nadýchaný letní účes…

Kateřina D

Pozn. red.: Příspěvky čtenářek nebyly redakčně upraveny.

Reklama