Chcete mít dostatek energie po celý den, ať už jste doma, v práci, ve škole, po tréninku nebo na výletě? Pokud hledáte způsob, jak doplnit chybějící vitalitu, dopřejte si zdravou přestávku s lahodnou porcí nové ovesné kaše Dr. Oetker Premium. 

Jaké jsou nové kaše a jak hodnotí náš projekt – to jsme se zeptali 20 vybraných testerek, kterým jsme obě varianty novinek Premium kaší od Dr.Oetker zaslali. Do testování se zapojila i naše redakce a také naše spřátelené influencerky.

646dd7158a1c0obrazek.png

Nové Premium ovesné kaše rozšiřují už zaběhnutý a oblíbený sortiment kaší Dr. Oetker, ve kterém si každý spotřebitel určitě najde tu svojí. Objevte ovesné kaše nejoblíbenějších příchutí s vysokým obsahem celozrnných ovesných vloček. Premium ovesné kaše jsou nejen lahodné, ale navíc jsou zdrojem hořčíku a vlákniny.

Jak redakce, tak 20 našich testerek měly možnost testovat tyto dvě chutné novinky:

Premium kaše Belgická čokoláda a kakaové boby, která je zdrojem hořčíku a vlákniny

646dd660eedb2obrazek.png

Obsahuje:

  • 67 % celozrnných ovesných vloček
  • pravou belgickou čokoládu
  • syrovátku a kakaové boby, které jsou považovány za SUPERPOTRAVINU      
  • nízký obsah soli a cukru

Druhou novinkou je Premium Ovesná kaše Brusinky, magnézium & inulin, jež doplní tělu hořčík a vlákninu.

646dd6cabe7f4blobid0.png

Obsahuje:

  • 74 % celozrnných ovesných vloček
  • mrazem sušené brusinky
  • syrovátku a zdraví prospěšný inulin
  • nízký obsah soli a cukru
  • vlákninu, magnézium a bílkoviny

Jak chutnaly testerkám Premium kaše si přečtete v našem článku:

Nás také zajímalo celkové shrnutí testování. Zda testerky pravidelně snídají ovesné kaše nebo si dávají jako svačinu, co říkají na proběhlé testování a jak celkově náš projekt hodnotí.

646dd73ad2240obrazek.png

646dd883a41b3obrazek.pngOvesné kaše mám ráda, tyto si kupuji pravidelně a snídám je cca 3x týdne. Nejraději mám čokoládové.

646dd890e0d3fobrazek.pngKaše jsem zařadila do svého jídelníčku, když jsem se snažila změnit své stravovací návyky. Byla jsem překvapená plností chuti těchto kaší. Nejraději mám kakaové a pistáciové.

646dd8fee9ca3obrazek.pngOvesné kaše mám moc ráda. Ty instantní dokonale vyhovují mému životnímu stylu. Nemusím se zdržovat přípravou, stačí sáček, horká voda a moje oblíbená miska a plnohodnotná snídaně či svačinka je hotová. Kaše Premium mě příjemně překvapily svojí výbornou chutí, složením a zařadím je do svého jídelníčku.

646dd8be630d2obrazek.pngOvesné kaše miluji a tyto se zařadili mezi mé nejoblíbenější, budu si je kupovat pravidelně. Jinak mám ráda vanilkovou, jahodovou a s mangem.

646dd90c223deobrazek.pngOvesné kaše nesnídám často. Vždy jsem měla za pár hodin hlad, protože většinou snídám docela brzy. Když si dělám domácí kaši, snažím se do ní dát hodně ořechů, nějaká semínka a čerstvé ovoce. U hotových kaší se mi líbí, že jsou rychle hotové a zvládne si je udělat i malá holka, když přijde z tréninku, je hladová a dospělí jsou v práci. Líbila by se mi i Oříšková kaše Premium. Děkuji za možnost testování.

646dd8c60fa68obrazek.pngMiluju kaše k snídani. Dr. Oetker obzvlášť. Zejména ovesné, ale nepohrdnu ani jáhlovou či pohankovou kaší. Takže moc děkuji, že jsem tyto kaše mohla otestovat.

646dd9119c3b7obrazek.pngK testování jsem se přihlásila z důvodu, že ovesné kaše jsem nikdy nedělala a nepamatuji ani z dětství že bych se doma jedla. Proto jsem byla zvědavá na instantní kaše. K testování jsem přizvala vnučku, ráda ochutnává vše nové. Byla na tom s výsledky stejně jako já. Více jí chutnala kaše s Belgickou čokoládou a s mlékem. Tedy do budoucna si určitě kaši koupím.

646dd8cb3cc04obrazek.pngSnídám každé ráno ovesné vločky, které si večer namočím s rozinkami, ořechy a semínky, ráno si udělám smoothie z nějakého ovoce a tím to zaleju, přidám med a skořici - toto je super a bez práce.

646dd916bae3cobrazek.pngTestovala jsem ráda, ráda zkouším a ochutnávám nové věci. Mám ráda ovesné kaše, většinou si ji dávám v práci jako rychlou svačinku pro doplnění energie. Oblíbené kaše mám právě od Dr. Oetkera ( ovesnou kaši - Jablka, skořice ) nebo ovesné kaše Bonavita.

646dd8d12d896obrazek.pngOvesné kaše mám ráda a jím je často i na snídani. Mám ráda kaše s ovocem, oříšky, skořicí. Díky testovaní jsem objevila nové příchutě, které budu určitě kupovat.

646dd91b817bbobrazek.pngOsobně jsem s testováním spokojená a zároveň jsem ráda, že jsem mohla ochutnat něco nového. Sama si ovesné kaše dělám a mám je ráda. Už dříve jsem ochutnala ovesné kaše jiných výrobců, ať už v sáčcích nebo ve velkých baleních, kdy si sami určujete množství, které si dáte. Vždy ale byly tyto kaše přeslazené, a přestože mi je kolegyně v práci doporučovaly a jim chutnaly, tak mě tedy nikdy nenadchly. S výše uvedenými kašemi jsem ale byla velice mile překvapena a určitě je zakoupím. V práci mít po ruce něco rychlého a zároveň dobrého, co vás povzbudí je rozhodně dobré.

646dd8d931f3bobrazek.pngKaše nejím úplně pravidelně, ale jako rychlá svačina nebo víkendová svačina příjemně zasytí. Obvykle si do kaše přidávám kakao, džem nebo čerstvé ovoce či ořechy. Mám ráda ovocné kaše s příchutí jahod, malin a lesního ovoce.

646dd921b6f13obrazek.pngOvesné kaše mám velmi ráda a často je snídám, ovšem jen domácí, třeba se švestkami a mákem nebo meruňkou a vanilkou. Instantní kaše nevyhledávám, jelikož bývají přeplácané, přeslazené, přesolené a občas i s chemickou pachutí. Proto jsem byla ráda, že mohu otestovat tyto instantní kaše, jejichž složení znělo více než slibně. A skutečně mi tyto kaše chutnaly. Jen porce je pro snídani velmi malá, viděla bych to spíše na dobrou svačinu třeba do kanceláře.

646dd8de3ce53obrazek.pngPo testování jsem velice ráda zařadila Premium ovesné kaše do snídaně celé rodiny. Kaše u nás dostaly jedničku, výborná chuť a rychlá příprava. Dokonce se mi snížila i hladina cholesterolu je to zdravá super potravina.

646dd9288541fobrazek.pngOvesná kaše je moje oblíbená snídaně. O víkendu si ji ráda připravím sama z ovesných vloček a mléka. V týdnu jsem ovšem odkázaná na instantní alternativy. V kanceláři mám velkou zásobu pytlíčků různých přichutí. Vybírám si především kaše bez přidaného cukru. Nejsem zvyklá moc sladit a raději si dám ke kaši sladké ovoce a lžičku oříškového másla.

646dd8e55bc26obrazek.pngTestování bylo velice příjemné, protože pokud se jedná o jídlo, tak je to vždycky fajn. Ovesné kaše mám ráda, na snídani si je připravuju velice často. Po těchto instantních kaších bych sáhla v případě rychlé svačiny nebo pokud není ráno opravdu čas. Jinak preferuju doma připravené kaše. Kaši si připravuju bez cukru, se skořicí a čerstvým ovocem.

646dd92da7aecobrazek.pngDěkuji za možnost otestovat Premium ovesné kaše Dr. Oetker. Ještě nedávno jsem si nedokázala příliš představit zařazení ovesných kaší do mého jídelníčku. Testované produkty mě však natolik zaujaly, že jsem si je v různých variantách (nejen v těch, co byly předmětem testování) pořídila domů jako nouzovku pro případ nutnosti rychlého oběda nebo vydatnější večeře. Oceňuji na nich toho, že jsou sladké tak akorát - tedy příjemné na chuť, ale zároveň nepředstavují zbytečný energetický příjem. Jako velkou výhodu vnímám i to, že kaši stačí zalít horkou vodou.

646dd8ea76286obrazek.pngSnadná a rychlá příprava. Dostačující obsah pro snídani či svačinku. Oblíbená příchuť – s brusinkami.

646dd6d11ef6bobrazek.png

Máme radost, že testerky byly velmi spokojené a obě testované kaše Dr. Oetker Premium jim velmi chutnaly. Naše redakční test si můžete přečíst v tomto článku:

Více najdete na www.droetker.cz
646dd6e1be481obrazek.png

Reklama