Jako z filmu Pretty Woman. Přesně takový je příběh Lindy. Ta se stejně jako hlavní představitelka živila svým krásným tělem. Jednoho dne si ji objednal velmi zámožný podnikatel a Linda hned věděla, že je to její princ na bílém koni, respektive v bílém nadupaném sporťáku.

Linda od svých dvaceti let pracovala jako striptérka. Šikovná striptérka. Její klienti byli velmi majetní muži. Někteří chtěli kromě tanečku na klíně i něco víc. Však na tohle nikdy nedošlo. Lindin mantinel bylo nespat se zákazníkem a nikdy si s nimi nic nezačínat. To ani s vidinou příjemného finančního obnosu.

Jak se ale říká, člověk míní, život mění. „Jednou jsem si tak tančila, koukala po zákaznících a byl tam on. Nikdy jsem ho ještě neviděla. Líbil se mi, ale věděla jsem, že jsem pro něj pouhá laciná holka, tak jsme přeci zaškatulkované. Právě proto jsem si nikdy s žádným klientem nic nezačala. Pro ně jsme jen zboží na hraní, holky, se kterými si můžou dělat, co chtějí, myslela jsem si,“ vypráví Linda.

strip

Mohlo by vás zajímat:

Onoho neznámého Linda na své směně začala potkávat pravidelně. Nikdy ale mezi nimi nedošlo k bližšímu kontaktu. Linda se držela svých pravidel. „Přišel za mnou provozní a nakázal mi jít do salonku, prý si někdo zaplatil tanec na klíně. A to hned dvakrát. Zamával mi před nosem štosem bankovek. Protočila jsem panenky a říkala si, co to zase bude za úchyla. Někteří byli trošku ujetí, ale dobře platili.“ Linda zůstala v úžasu, když tam spatřila onoho muže, který se jí líbil. Ten ale nechtěl tanec, jak se později dozvěděla. Chtěl si pouze povídat.

Během následujících týdnů se Linda bezhlavě zamilovala. „Byl dokonalý. Milý, krásný, vtipný, pozorný a hlavně - nesoudil mě a vážil si mě jako ženy. Začali jsme spolu chodit. Postupem času jsem sekla s prací striptérky, nepřál si, abych nadále tančila a svlékala se. Neměla jsem ale jiný příjem. Jemu to nevadilo a postaral se o mě. Koupil mi mé vysněné auto a pořídil nádherný dům. Nedávno jsme oslavili roční výročí svatby a plánujeme v blízké budoucnosti miminko. Nikdy by mě nenapadlo, jaké budu mít štěstí. Připadám si přesně jako Julie Roberts ve filmu Pretty Woman. Jen s tím rozdílem, že můj manžel je mladší, pohlednější a snad ještě bohatší,“ dodává s úsměvem na závěr Linda.    

Čtěte také:

Reklama