obrazek.png
Děti touží objevovat a hrát si od prvních měsíců života, ale ta pravá zábava začíná v předškolním věku, kdy jsou schopné tvořit a vymýšlet. Postupem času vám tak budou nosit celou škálu nápadů od prvních abstraktních děl přes kytičky a koláže až po lepení létajícího draka nebo dokonce pevnosti k deskové hře či příběhu. A vy můžete přispět kvalitními potřebami, které využijí doma i ve škole, a které jsou navíc zdravotně nezávadné, a dokonce šetří naši milovanou planetu.

64c8c3936ed4eobrazek.png

Nezapomeňte, součástí objevování je i ochutnávání. A takové degustaci se nevyhne ani lepidlo. Což samozřejmě není nic nového a vy jako starostlivá matka či babička už budete dávno připravena. Jak?

Lepidla i pro nejmenší!
Existují lepidla, která moc dobře znáte, protože s nimi lepili už vaši rodiče a která mají přírodní složení. Takže olíznutí nevadí. A pokud by se malá princezna rozhodla přeměnit se na vílu a sem tam se polepit nějakou třpytkou, můžete zůstat v klidu. Bude to totiž, jako by si na kůži natírala cukr.64c8c3b52f2a2obrazek.pngZnáte lepicí tyčinku Pritt? Lepidlo nikde samovolně nevytéká, děti nejsou upatlané až za ušima a tyčinka déle vydrží. Patentovaný uzávěr při správném zavření těsní a lepidlo nevysychá. Samozřejmostí je, že neobsahuje rozpouštědla a je určeno právě pro děti. A pokud se nějakému šikulovi do cesty připlete i ubrus, triko nebo džíny, můžete nad tím mávnout rukou. Takové nehody se stávají často a lepidlo z tyčinky Pritt vyperete i při nízkých teplotách.64c8c3d02a352obrazek.pngStejně jako oblíbené pero či fixku mohou mít děti i oblíbené lepidlo. Proto existují i barevné lepicí tyčinky Pritt v metalickém a lesklém provedení, se kterými je opravdu zábava tvořit! Pritt lepí spolehlivě papír, karton, fotografie i textil.

Lepidla i pro náročnější!
Máte doma šikulu, který už lepení propadl? Nezáleží na tom, jestli si ho získaly modely letadýlek či lodí, nebo si rád lepí postavičky, scenérie z deskových her nebo glitry na batůžek. Jen potřebuje, aby lepidlo drželo pevně a aby se po uschnutí stalo neviditelným. Tak v tom nevidíme problém! Sáhnout mohou hned po dvou variantách lepidla – Pritt klovatina či Pritt gamafix.

64c8c47468e92obrazek.png

Pritt nová klovatina je nádherně čiré tekuté lepidlo a na slepovaných místech se tak vytvoří jen neviditelný film. Skvěle se s ním lepí široká škála materiálů od papíru, přes látky, kůži až po polystyren, některé plasty, kov, sklo či dřevo nebo korek. Dalo by se říct, že přilepí téměř vše, na co si vaše ratolest vzpomene. Pro pohodlné nanášení má stogramové balení dva aplikátory, širší pro větší plochy a užší pro detailní lepení. Skvěle se s ním lepí široká škála materiálů od papíru, přes látky, kůži až po polystyren, některé plasty, kov, sklo či dřevo nebo korek. Pro pohodlné nanášení má stogramové balení dva aplikátory, širší pro větší plochy a užší pro detailní lepení.blobid0.pngDěti mají rády i Pritt Gamafix. Je nepostradatelným pomocníkem pro skvělé nápady doma i ve škole. Hodí se pro lepení mnoha druhů materiálů obdobně jako klovatina, po zaschnutí je lepidlo transparentní. Součástí je stěrka, kterou se lepidlo pohodlně nanáší. Je vhodné také na lepení ubrouskovou metodou.64c8c44923a39obrazek.pngVe školách a školkách děti vyrábí podle libosti či zadání. Hledáte pro ně nějakou inspiraci i na doma? Máme pro vás hned několik návodů, jak využít materiály, které máte doma a vytvářet z nich postavičky, stojánky na tužky a další zábavné výtvory. Mnohdy stačí plata od vajec či roličky od toaletního papíru.

Zaujalo vás lepidlo Pritt? Kupujte a objevujte zde.
64c8c4b6608dcobrazek.png

Reklama