Persil Sensitive ExpertPoužívejte vždy takové prací prostředky, které minimalizují podráždění pokožky miminek. Tedy ty, které neobsahují agresivní parfémy, barviva a z prádla se dokonale vyperou. Dermatologické testy navíc potvrzují to, že výrobek byl řádně otestovaný na kožní alergie a podráždění.

S ohledem na citlivou pokožku vyvinuli experti ze společnosti Henkel řadu dermatologicky testovaných pracích prostředků Persil Sensitive Expert, na vzniku kterých podílela také Německá asociace alergiků a astmatiků. Výsledkem spolupráce je prací prostředek účinný proti odolným skvrnám, ale citlivý k pokožce dětí i dospělých.

Naším doporučením je Persil Sensitive Expert, který je doporučován dermatology.

Persil Sensitive Expert obsahuje jen takové látky, které jsou důležité pro praní: důkladně prověřené složky
radikálně snižují riziko vzniku nepříjemných alergických reakcí. Persil Sensitive Expert neobsahuje žádná barviva a má jemnou, příjemnou vůni, která byla úspěšně testována na kožní alergie ve spolupráci s Německou asociací alergiků a astmatiků. Navíc Persil Sensitive Expert neobsahuje ani jednu z 26 látek, které Evropská unie považuje za potenciální původce kožních alergií.

Citlivý k pokožce

Persil Sensitive Expert úspěšně prošel dermatologickými testy. Cílem testů bylo stanovení kožní snášenlivosti u osob s citlivou pokožkou. Vyhodnocení dvojfázového testu potvrdilo, že u osob s citlivou pokožkou nebyly zaznamenané žádné negativní kožní reakce.*

Silný proti skvrnám

Persil Sensitive ExpertVarianta Sensitive spojuje největší prací sílu Persilu s unikátním složením, které je jemné k vaší pokožce a zároveň nekompromisní k odolným skvrnám. Persil Sensitive Expert má stejnou prací sílu, která se od pracího prostředku té nejvyšší kvality vždy očekává.

Více najdete na www.persil.cz

Reklama