Léto a čas dovolených se blíží. Chystáte se autem k moři nebo jen na kratší výlety? A nechcete se nezdravě stravovat na čerpacích stanicích nebo ve fast foodech? Připravte si s vacSy jídlo s sebou a navíc ušetříte!

Vakuový systém Zepter vacSy

Zepter vacSy

VacSy je celosvětově patentovaný systém vakuování potravin pro domácí použití, který umožňuje uchovávat potraviny až 5krát déle čerstvé, s minimálními náklady, přirozeným a zdravým způsobem. Stačí jen vysát nadbytečný vzduch pomocí vakuové pumpy! Ve vakuu totiž potraviny

  • neosychají,
  • nepřenášejí se mezi nimi pachy
  • a nedochází u nich ke ztrátě barvy či chuti.

Vakuum zabraňuje ztrátám výživných látek a vitaminů, a především brání napadení potravin plísněmi a šíření jiných mikroorganismů. Taková ochrana potravin se vyplatí nejen v letních měsících.

Zepter vacSy

Vyhazujeme ohromné množství jídla rovnou do košů a popelnic. Dle výzkumů OSN skončí ročně v odpadu až 1,3 miliard tun potravin. Současně si ale stěžujeme, jak jsou potraviny drahé. Přijde vám to logické? Těžko. VacSy nabízí kompletní řešení pro eliminaci zbytků potravin ve vaší domácnosti. Budete šetřit peníze, zdraví i životní prostředí. Je ideální jak pro uchování potravin, které se rychle kazí nebo jsou čichově výrazné, ale také pro nakládání masa před grilováním »

Vyhrajte sadu Mini vacSy v 2. čtvrtletní hře Velké Zepter hry 2014 – Dovolená snů!

2. čtvrtletní hra končí už 30. 6. 2014. Do soutěže se můžete zapojit ZDE

Zepter vacSy

S vacSy můžete ochránit i své doklady a cennosti před vlhkostí
Když plachtíte nebo kempujete, můžete použít vakuové sáčky vacSy, které ochrání vaše mapy, baterie, doklady nebo oblečení před vlhkostí. Rozměry sáčků jsou 30 x 50 cm nebo můžete použít vacSy fólii o celkové délce až 3 metry!

Skvěle se hodí i na přípravu jídla na cesty a samozřejmě si ho můžete vzít i s sebou. VacSy je kompaktní a přenosný, ideální pro všechny situace a místa. Ať už doma, na lodi, v autě nebo při kempování.

vacsy

Více informací o nádobí Zepter, vakuovém systému VACSY a kontakty na obchodní konzultanty najdete na www.vacsy.cz nebo na www.zepterclub.cz.

Reprezentační prodejna Zepter: Spálená 55, 110 00 Praha 1.

Zepter

Reklama