Sluneční paprsky umějí naši pokožku nejen příjemně pošimrat, ale také pěkně potrápit. Abychom si dlouho zachovali zdravě vypadající bronz, je nutné dodržovat určité zásady péče o pokožku. Zatímco o pokožku obličeje již povětšinou dbáme, na pokožku těla se občas zapomíná. Jaké platí zásady pro letní ošetření celého těla? Poradíme vám tipy z Marionnaud!

Opalovací kosmetika:

Základem jakéhokoliv pobytu venku v létě jsou opalovací krémy. Neplatí to pouze pro opalování jako takové, ale „opalováky“ bychom měli používat i při běžné procházce, či na cestu do práce ve slunném dni. Opakované nadměrné zatěžování pokožky slunečním zářením bez patřičné ochrany je pro nás velmi nebezpečné.

marionnaud

Tipy z Marionnaud:

Solait mléka na opalování - voděodolná mléka chrání pokožku před sluncem a zároveň o ni pečují. Na výběr máme tyto ochranné faktory: SPF 15, 20, 30, 50. K dostání za ceny od 179 Kč - 239 Kč.
Solait spreje na opalování -pečující ochranná mléka s vitaminy E a B5 a panthenolem. Cena - SPF 15 - 209 Kč a SPF 30 - 269 Kč.
Solait mléka na opalování pro rychlé opálení - mléka s tzv. aktivátorem opálení, díky kterému bude opálení intenzivnější a pokožka se rychleji zbarví dohněda. Cena SPF 20 - 239 Kč a SPF 30 - 269 Kč.
Solait oleje ve spreji na opalování -opalovací oleje ve spreji s krásnou vůní jsou určeny majitelkám snědší pokožky. Cena SPF 6 - 239 Kč a SPF 20 - 289 Kč.

Péče po opalování:
V běžných letních dnech kdy se slunci záměrně nevystavujeme, postačí klasické hydratační přípravky, pokud jsme se přes den oddávali sluneční lázni, je vhodné sáhnout po krémech určených přímo k péči po slunění. Tato mléka obsahují speciální zklidňující a hydratační složky, které pokožku vyživí.

marionnaud

Tipy z Marionnaud:

Solait mléko po opalování s aloe vera - vyživující, hydratační a zklidňující mléko s vitaminy B5 a E. Regeneraci zajistí výtažky z heřmánku a aloe vera. Cena 139 Kč.
Solait mléko po opalování - pečující a vyživující mléko pro ošetření sluncem namáhané pokožky. Cena 129 Kč.

Ruce a nohy:

Krásné ruce i nohy jsou v létě obzvláště důležité. Jen perfektně upravené nehty a ošetřená pokožka nohou totiž může vyniknout v krásných letních střevíčkách. I k této péči se vyplatí sáhnout po ověřených přípravcích, které nám pomohou.

marionnaud

Tipy z Marionnaud:

Peeling na ruce Marionnaud -příjemná konzistence složená z cukru a olejů zajišťuje hloubkové očištění pokožky. Je výjimečný svou aplikací nasucho a je vhodný pro všechny typy pokožky. Cena 199 Kč.
Regenerační krém na ruce Marionnaud - bohatý, lehce roztíratelný krém pro všechny typy pokožky okamžitě regeneruje pokožku rukou, zásobí ji živinami a zanechá sametově hebkou. Cena 199 Kč.
Jemný odlakovač Marionnaud - šetrný odlakovač bez obsahu acetonu rychle a účinně rozpouští lak na nehty. Obsah ricinového oleje s hydratačními účinky zabraňuje vysoušení pokožky. Cena 129 Kč.
Peeling na chodidla Marionnaud - peelingový přípravek hedvábné konzistence odstraňuje zrohovatělou pokožku nohou a zanechává ji hladkou, hebkou. Cena 299 Kč.
Krém na suchá chodidla Marionnaud - krém bohaté konzistence je ideálním přípravkem k relaxační masáži. Cena 279 Kč.