Tak je po Vánocích. Kapr s bramborovým salátem, vanilkové rohlíčky i čokoládové ozdoby ze stromečku. Na tom všem jsem si v posledních dnech vesele pochutnávala. Váze se vyhýbám jak čert kříži, ani nechci vidět, kde se její ručička zastaví. Předsevzetí pro letošní rok se od těch předchozích příliš nelišilo. Zhubnout. Zpevnit. Vytvarovat postavu.

Zase vyzkouším nějakou „osvědčenou“ dietu, při které budu šílet hlady a nakonec se přecpu tak, že ještě dvě kila přiberu. Nebo vsadím na zázračné pilulky z lékárny, které slibují maximální účinky při minimální námaze. Nezhubnu ani deko, lehčí však budu o pár stovek. Copak se nikdy nepoučím? Ale ano, letos to bude úplně jinak. Pod vánočním stromečkem jsem našla pomocníky, kteří mi v cestě za vysněnou postavou pomůžou. Tak jdeme do toho!

CARNIFORM: Než ráno vyběhnu do parku či do posilovny na pás, nezapomenu si vzít tuhle skvělou věcičku. Látky jako L-karnitin, synefrin, kofein či arginin dokonale nastartují a zrychlí můj metabolismus a promění mé tělo v továrnu na energii. Vypijte lahvičku 30 minut před fyzickou aktivitou a budete koukat!

nutrendhttp://shop.nutrend.cz/cz/produkt/carniform-shot/

TYČINKA: Dopoledne mám doslova nabité. Schůzky, porady, vyřizování e-mailů i nezbytných telefonátů. Na kvalitní svačinu jsem si našla čas jen málokdy. Tělo hladovělo a o to více si pak ukládalo tuků. S tím je však konec! Ke svačině si dám tyčinku T-Meal a mám jistotu, že jsem tělu dodala vše, co potřebuje. Má vysoký obsah bílkovin, minimum cukru a obsahuje jedinečný zdroj vlákniny – rezistentní škrob Hi-Maize.

nutrendhttp://shop.nutrend.cz/cz/produkt/t-meal-bar/

FAT DIRECT: Půl hodinky před obědem je ten správný čas dát si Fat Direct. Ten obsahuje tři super látky, které spolu vzájemně působí a nedají tukům šanci. Extrakt z nepražené zelené kávy neobsahuje žádný kofein, je však zdrojem velkého množství aktivních látek, které pomáhají při redukci hmotnosti. Clarinol brání ukládání tukových zásob a Garcitrin podporuje odbourávání mastných kyselin.

nutrendhttp://shop.nutrend.cz/cz/produkt/fat-direct/

CARNITIN DRINK: Ať už při běhu či jakékoliv jiné pohybové aktivitě, s Carnitin drinkem nikdy neuděláte chybu. Skvělý nápoj bez cukru vás nejen osvěží, ale díky L-Carnitinu, taurinu a vitamínům pomůže shodit nabytečné kilogramy. Vybírat můžete z celé řady příchutí, k dispozici jsou varianty s kofeinem i bez (to kdybyste si šli zacvičit večer před spaním. :)

nutrendhttp://shop.nutrend.cz/cz/produkt/carnitin-activity-drink/

T-MEAL: Je doslova elixír zdraví, krásy a štíhlé postavy, který obsahuje kousky šťavnatého ovoce či čokolády. Kromě lahodné chuti nabízí vysoký obsah vitamínů a účinných látek – vše v maximální možné kvalitě. Tahle super věcička opravdu funguje! Nejen uvnitř, ale i na pohled. Koktejl vitamínů a účinných látek nejen zeštíhlí mé tělo, ale blahodárně působí i na vlasy, nehty či pružnost pokožky. Obsahuje vysoce kvalitní L-karnitin (tzv. Carnipure) i extrakt ze semen fazolí, který potlačuje vstřebávání škrobů. Nechybí ani kvalitní vláknina HI-Maize, nutrendči přírodní látka, která pomáhá snižovat chuť na jídlo a prodlužuje pocit nasycení – PinnoThin.

http://shop.nutrend.cz/cz/produkt/t-meal-fruity/

Pro více informací či on-line nákup navštivte www.nutrend.cz

Reklama