Do testování úžasných novinek Milka Choco Brownie se zapojily i naše kamarádky bloggerky. Poprosili jsme se, aby je i hezky naservírovaly, aby tento lahodný kousek brownie úplně zval k nakousnutí. Podívejte se, jak si s tím hezky poradily.
 
Adriana
 
Čas letí, já jsem rozlítaná a často se opravdu za celý den vůbec nezastavím. A přitom stačí tak málo. Přesně řečeno - stačilo mi podsunout Milka Choco Brownie. Upřímně říkám, že je to neskutečná dobrota, takže když se s ní usadíte na gauči u kávy, fakt nemáte vůbec chuť vstát a jít něco dělat :) Ochutnala jsem ho samotné, ale pak mě napadlo si ho ještě trochu vylepšit. (Haha, pak že se někdy úplně zastavím a nevymýšlím další kravinky). Ale zpět. Jednou jsem si k brownie dala jahody, borůvky a maliny a pak jsem vyzkoušela takovou řekněme vánočnější verzi s pomerančem a kořením. Jednou s kávou a podruhé s čajem, vždycky paráda. 

Poradila bych vám, že je to i fajn občerstvení pro návštěvu, jedno balení obsahuje 6 kousků a s těmi už se dá vykouzlit talířek plný dobrot. Ale z druhý strany... chtěli byste se o tuhle dobrotu dělit? I  když už teď je mi jasný, že jakmile na brownies narazí přítel, mám po srandě, ten je na tyhle ňamky úplně vysazenej. Ale zas aspoň nemusím péct a můžu si udělat tu chvilku pro sebe, no ne? :) 
Více najdete v jejím článku
 
Elly
Milka Choco Brownie si nás získaly na první ochutnání. V jednom balení najdete jednotlivě balených šest kousků brownie. A ne jen tak obyčejných. Ale opravdu výborných brownie. Z Milka Choco Brownie jsme nadšení na první zakousnutí. Je to to pravé, opravdické brownie, jen se s ním nemusíte piplat doma. A vezmete si ho sebou třeba na cesty. Nebo ho nenápadně přibalíte dětem ke svačině, ať si trochu osladí školu. Nebo manželovi do práce, ať si na vás vzpomene. A trochu té domácí pohody si přinese i do hektického pracovního dne.

Více najdete v jejím článku
 
Jana
Někdy se stane, že máte „den blbec“. Potřebujete vypnout, užít si chvilku pro sebe a jen relaxovat. V tyto chvíle byste jistě nepohrdli ani něčím sladkým na zub. Jenže do kuchyně se Vám nechce a na pečení nemáte ani pomyšlení. Přesně pro tyto případy mám skvělý tip. Mějte doma v zásobě novinku Milka Choco Brownie.
Překvapila Vás nečekaná návštěva a nemáte, co nabídnou ke kávě? Řešením je opět Milka Choco Brownie. Když jej dozdobíte šlehačkou, vanilkovou zmrzlinou nebo oblíbeným čerstvým ovocem, vytvoříte během pár minut dezert, za který by se nemusela stydět ani ta nejlepší hospodyňka.

Čokoládová novinka Milka Choco Brownie je jemný vláčný dezert plný čokolády z alpského mléka. Ostatně jak všechny Milka výrobky.  Brownie potěší nejednoho milovníka sladkého a čokoholika obzvlášť!  A tohle od Milky je opravdu moc dobré. Chutná skoro jako domácí, jen s tou výhodou, že se s ním nemusíte péct. Jen otevřete krabičku a máte vynikající dezert uplně bez práce. 
První Milka brownie jsem ochutnala jen tak samotné. Ani kávičku jsem si nestihla uvařit. Neodolala jsem totiž hned při focení. Při prvním soustu jsem si ho zamilovala. A manžel? Ten je na tom stejně! Snědl hned tři za sebou a vyžadoval další a další! Po prvním balení se jen zaprášilo. To druhé jsem si pořádně schovala a připravila z něj nedělní dezert. Milka Choco Brownie jsem dozdobila krémem z mascarpone, zakysané smetany a přidala čerstvé ovoce. Během pár minut byla na stole velká paráda! 
Více najdete v jejím článku
 
Jana
Kde balíte vánoční dárečky? Já se uvelebím na zemi, rozložím kolem sebe plno věcí a kreativně přemýšlím a tradičně si dopřávám šálek kávy s něčím dobroučkým. Třeba s brownie od Milky s kousky čokolády, kterýmu jsem neodolala a pozitivně mě naladilo na tu nálož práce, která mě čekala. Věřím, že udělají radost i mé kamarádce, které je  přinesu na sváteční návštěvu. A pokud je otevře rovnou ke kafíčku, nebudu se zlobit. Jsou moc dobrý.

Více najdete v jejím článku
 
Alenka
Milka choco brownie – užijte si chvilku jen pro sebe
Předvánoční čas je klasickým obdobím plným shonu a spěchu. Ale i během roku se zapomínáme zastavit a užít si chvilku jen pro sebe. Právě ta malá chvilka, kterou jsme schopni sami sobě věnovat, nám ve výsledku může být prospěšná. Každý z nás by takovou chvilku měl sám sobě věnovat. Může to být chvilka v podobě něčeho dobrého, jako třeba Milka choco brownie s čokoládou z alpského mléka.

 
Milka choco brownie je v balení šesti menších kousků mini dezertíků (každý z nich je balen zvlášť). Vychutnat si ji můžete sami, při šálku čaje nebo kávy, ale ještě lépe Vám bude chutnat při posezení s kamarádkou, kdy proberete vše „důležité“ a udělat si takovou tu dámskou chvilku (ty já tedy tuze ráda :-). Sama pro sebe mám času opravdu málo (jako každá pracující máma dvou malých dětí), ale snažím se ho tu a tam najít a prostě jen tak „vegetit“. Pokud jde o její servírování, tak v tomto směru se fantazii meze nekladou. Dá se servírovat jen tak, nebo si Milku choco brownie můžete obohatit o ovoce, krém nebo jako v mém případě o sypání a pohrát si lze i s jejím tvarem, já jsem zvolila vykrajovátko a tvar hvězdiček.  Je tolik variant servírování, že než je všechny vyzkoušíte, máte o nespočet chvilek pro sebe postaráno. Tak neváhejte, posaďte se a dopřejte si chvilku jen pro sebe.
Více najdete v jejím článku 
 
Naše redakční recenze

Těšíme se na vaše recenze!

Reklama