Každý plastický chirurg vám sice řekne, že liposukce není hubnutí, je to ale ideální metoda pro ty, kterým se nedaří zhubnou například boky, vnitřní strany stehen, oblast kolem kolen, podbřišek nebo dokonce podbradek. V těchto případech, tedy pokud jste jinak disciplinovaný pacient, je liposukce tím pravým řešením.
5a6068b3197b5obrazek.png

Liposukce pomáhá tvarovat postavu

5a6068e20fda5obrazek.pngDíky liposukci můžeme odstranit tuk z těla i na místech, ze kterých se nám ho prostě i při sebevětší dřině nedaří zhubnout. Dispozice k ukládání tuku v této oblasti jsou dané geneticky a hormonálně. Proto se na liposukci běžně vydávají i sportovně založené a jinak velmi štíhlé ženy.

Při hubnutí a liposukci pamatujte také na vzhled kůže

Pokud má člověk nadváhu nebo celulitidu, vytváří se pod kůží nerovnosti, které působí nevzhledně, přestože je postava jinak hezky štíhlá. Proto na klinice Asklepion používají plastičtí chirurgové radiofrekvenční liposukci BodyTIte, která působením tepla vypne a vyhladí kůži nad odsátou oblastí.

Liposukce není hubnutí, a nehrozí po ní jojo efekt

5a6069005cc80obrazek.pngRadiofrekvenční liposukci BodyTite v Asklepionu nejčastěji kombinují s tumescnentní liposukcí. Její výhodou je, že odstraní celé tukové buňky. Odstraněním tukových buněk se zabrání opětovnému přibrání, tzv. jojo efektu.

Po liposukci musí být tedy vaše tělo nejen perfektně tvarované, ale také pevné a hladké. V Asklepionu vám také doporučí vhodný pohybový režim a další ošetření, jako například lymfodrenáže nebo lipomasáže LPG, které pomáhají odplavovat z těla přirozenou cestou škodlivé látky a posilují imunitní systém.


TIP: Více o radiofrekvenční liposukci se dozvíte tady

5a6068bfef25eobrazek.png

Reklama