Snídani, nejdůležitější jídlo dne, kdekdo opomíjí. Někdo do sebe jen tak rychle něco hodí, div se nezadáví, někdo jiný ani nic nesní. Málokdo si najde čas, aby si kprvnímu rannímu jídlu sedl a pořádně si ho vychutnal, přičemž obecná pravda je, že snídaně by měla tvořit 25 % denního příjmu energie.

 

Zajímá vás, jak to mají se snídaní naše hvězdy? My jsme se některých osobností zeptali...

 

1) Vkolik hodin snídáte?

2) Snídáte ve spěchu, nebo si na snídani uděláte čas?

3) Máte nějaké speciální snídaňové menu?

 

Olga Lounová

Herečku a zpěvačku Olgu Lounovou můžeteznát nejenzeseriálu Ošklivka Katka, kde hraje „mrchu“ Patricii, ale i z muzikálů. Excelovala například vGolemovi a nyní pilně zkouší na obnovenou premiéru Drákuly.

1) Většinou nesnídám, možná někdy slupnu něco, co najdu doma po ruce. Když vstanu brzo, tak se stavím na benzíce.

2) Většinou ve spěchu, ale když máme spřítelem oba čas, tak si uděláme sváteční snídani.

3) Na ty sváteční snídaně míchaná vajíčka, vajíčka na měkko, toustík, ovoce, čerstvý džus a čaj. Jíme to klidně i dvě hodiny.

 

Lejla Abbasová

Moderátorka a modelka Lejla Abbasová je známá nejen zmódních mol a televize Óčko, ale i zorganizování charitativních projektů Medela a Asante Kenya.

1) Záleží na tom vkolik jdu spát a vkolik tedy vstanu. Takže to vychází někdy mezi devátou až dvanáctou hodinou, většinou kolem desáté.

2) Jak kdy, dávám přednost klidnějším snídaním, ale poslední dobou to moc nestíhám, takže si dám většinou jogurt a běžím.

3) Když se můžu normálně nasnídat, tak to hodně, přiznávám se, tláskám na sebe. Začnu u něčeho slaného a skončím u sladkého. Nejraději jím ksnídani avokádo.

 

 

Vojta Hájek

Mladého nadějného herce Vojtu Hájka můžete na živo vidět vDivadle Radka Brzobohatého, většina zvás ho však určitě zná zrole osudem otloukaného poslíčka Péti vseriálu Ošklivka Katka.

1) Většinou nesnídám.

2) Ve spěchu, většinou jogurt nebo jogurtové mléko.

3) Jogurt sjogurtem a k tomu jogurt (smích).

 

Nancy Johannes

Půvabná černoška se poprvé objevila ve vile VyVolených. Dnes hraje vpotulném divadelním spolku Františka Ringo Čecha, účinkuje vkapele Brownies a vlastní módní butik centru Prahy.

1) Mezi desátou a jedenáctou.

2) Člověk má jíst vklidu, nejen snídaně. Vklidu a vsedě – i když u mě je to sezení často vautě (smích).

3) Miluji buchty spovidly a knim kakao.

 

Karel Coma

Režiséra a scénáristu Karla Comu najdete podepsaného třeba pod celovečerní komedií Experti. Nezapomenutelné jsou i jeho krátké filmy jako například Kachní polévka.

1) Já nesnídám, ale když už snídám, tak nejdřív vdeset.

2) Určitě siudělám čas.

3) Mám.

 

Kateřina Dušková

Herečku Katku Duškovou znáte spíše jako moderátorku a reportérku. Několik let se věnovala (společně sPřemkem Podlahou) pořadu Receptář, dnes chystá reportáže například do pořadu Černé ovce nebo Pokr.

1) Jak kdy, podle toho, vkolik vstávám a jestli jedu točit. Je to vrozmezí od sedmi do jedenácti.

2) Když nikam nejedu točit, nebo něco podobného – to je vždycky za pochodu. Jinak si ráda, třeba o víkendu, udělám na snídani čas. To kolikrát snídáme i tři čtvrtě hodiny.

3) Ano – půllitr kafe smlékem, bez toho nemůžu existovat.

 

I při náročných povoláních, které naše celebrity mají, si snad každý rád vychutná poklidnou snídani. Někomu to vyjde jen o víkendech, někomu častěji, přesto ta pohoda, když se pomalu probouzíte, zšálku stoupá příjemná vůně horké kávy a na talířku se kulatí několik čerstvých sušenek, je knezaplacení.

 

Přečtěte si také:

Jak snídají celebrity?

 

Jak se vám líbí snídaně našich hvězd? Snídáte podobně jako některá z nich? A pokud ne, jak vypadá to vaše snídaňové menu?

Reklama