• Stará dobrá klasika

Černé boty jsou vůbec tím nejoblíbenějším, co v dámských botnících napříč generacemi nalezneme. Ovšem atraktivnosti jim nepřidáte, pokud je budete mít sladěné s kabelkou. Fádní a nudnou kombinaci je potřeba rozbít. Místo stejně barevného dua vsaďte na kousek v šedé či pastelově modré. Originální dominantou bude doplněk v temně zeleném nebo starorůžovém odstínu. Ani univerzálními tóny, které jsou v přírodních barvách, nic nezkazíte. Sázkou na jistotu by se mohla zdát černé společně s červenou, ale jedná se spíše o prvoplánovou nezajímavou variaci. Aktuálně jsou v módním světě zvláště oblíbené menší velikosti tašek, nejvíce crossbody. Ani psaníčko, primárně navržené pro společenské události, není od věci. Stačí jej jen správně zkombinovat. 
bot2.jpg

  • Jarní romantické souznění

Máme zde jaro, tedy čas, kdybychom měly obměnit nejen oděvy, ale i doplňky, volit především jasnější barvy. Upusťte od stereotypů a přivítejte do svého šatníku nové odstíny. Nude tóny jsou v módě už pár sezón, ale letošní rok se budou pyšnit pomyslnou korunou napříč nejrůznějšími trendy. Jejich velké pozitivum je, že se dají, stejně jako černá, kombinovat se všemi barvami. Zde tedy šlápnout vedle nemůžete. Obuv podobná sladké karamelce jednoznačně vynikne s kabelkou v jasně červené či cihlové.
bot3.jpg

  • Špetka rebelie neuškodí

Rozhodně nesmíme vynechat ani metalické povrchy, co se parádně blýskají. Pro někoho to může být už moc, ale věřte nám, obuv i kabelky v tomto provedení vypadají úžasně. Jejich originální pojetí dodá nudnému outfitu potřebný šmrnc. Není to ale jen o zlaté či stříbrné, ale například i o sladce růžové. Aby vaše duo pospolu hrálo tu správnou módní hru, můžete sladit tón v tónu, nebo jej doplnit kouskem, který má ten správný drive. Třeba stříbrné boty a smaragdově zelenou kabelku. Ruku v ruce s metalickými odlesky jsou kontrastní barvy.
bot1.jpg

Detaily v podobě výšivek, perliček, cvočků, výrazného zapínání, saténových tkaniček, kombinace textílií mohou pro někoho působit kýčovitým dojmem. Jenže letos se vsází právě na tyto prvky. To hraje do karet nejen těm, co mají rády extravagantní styl. Díky nápaditě řešeným kabelkám a botičkám můžete vyšperkovat svou módní kreaci k naprosté dokonalosti.


Čtěte také:

Uložit

Reklama