obrazek.png

Výběr podobné barvy kabelky a bot
Při ladění oblečení, které si chcete vzít na sebe, je dobré vždy začít buď kabelkou, nebo právě botami. Podle nich následně zvolíte druhý prvek. Pokud jsou boty černé, měla by i kabelka být černá. V takovém případě není víceméně co řešit. Pokud však barevný odstín není úplně jednoznačný, postačí ve většině případů podobná barva. Kvalitní kožené kabelky jsou velmi důležitým kouskem v šatníku, takže při nákupu si promyslete i to, jestli je budete mít s čím kombinovat. Do šatníku se například hodí bílé nebo černé tenisky Adidas, které nabídnou mnoho možností pro vytváření originálních outfitů.

Jedinou výjimkou, kdy je potřeba sáhnout po opravdu přesném odstínu je červená. Boty a kabelka by měly být v tomto případě stejné. Případně ladit tak, aby kabelka mohla být například v černé či bílé a výsledek nepůsobil rušivě. Z toho důvodu je potřeba postupovat opatrně ve chvíli, kdy si chcete pořídit výrazné červené boty, či naopak červenou kabelku. Pánové to mají o něco jednodušší, protože jim stačí vybrat boty značky Skechers a mají vystaráno.

Inspiraci najdete například v barvě pro rok 2022
Pro nové kombinování originálních barev si můžete vybrat také barvu roku 2022. Tou je světlý odstín fialové se vzletným názvem Very Peri. Velmi dobře budete tento odstín kombinovat například s hnědou nebo černou. Skvěle vypadá i s dalšími světlými barvami. Pro více odvázaný vzhled plný barev můžete ke světle fialové přidat červenou nebo jasný odstín oranžové. Takové kombinování však vyžaduje již větší cit.

Kabelku zkuste vyměnit za stylový městský batoh
Sladění kabelky s botami již máte zvládnuté. Co ale zkusit něco jiného a vyměnit kabelku za stylový městský dámský batoh? Ten poskytne dostatek prostoru pro všechny potřebné věci a zároveň jde o krásný doplněk. Vybírat můžete z mnoha designových variant, které jsou vhodné pro běžné každodenní nošení, ale v některých případech klidně i na mírně formálnější události. Podívejte se tak do nabídky, kterou najdete například v obchodech CCC, ať si uděláte lepší představu o tom, jak stylově může vypadat takový batoh.

Co pro vás může znamenat udržitelnost?
Oblečení, boty a další spotřební věci představují značnou zátěž pro planetu. Výroba kousků, které si na sebe vezmete třeba pouze jenom jednou a následně je vyhodíte, představuje výrazné zvýšení vaší ekologické stopy. Pokud to chcete vzít za jiný konec a více se zamýšlet nad nákupy módy, ujasněte si, co pro vás znamená udržitelnost. Pro někoho se jedná o pořízení pár opravdu kvalitních kousků, které následně kombinuje a nosí víceméně každý den. Pro jiného se jedná o pečlivé promýšlení, jestli si i případný levnější a méně kvalitní kousek vezmete tolikrát, aby bylo jeho pořízení opravdu smysluplné. Základem je především nekupovat zbytečnosti například s tím úmyslem, že do daných kalhot časem zhubnete, nebo že budete mít dostatek příležitostí pro vynošení opravdu extravagantních bot, i když to normálně není váš styl.

Speciální kategorií při nákupu jsou dětské boty. U nich je velmi důležité volit maximální kvalitu zpracování a tvarování. Vzhled by tak měl být až na posledním místě. Naštěstí je v dnešní době nabídka opravdu široká, takže snadno najdete i krásné boty, které jsou zároveň zdravé a funkční tak, aby neomezovaly nohu ve vývoji.
 

Reklama