Prázdniny se pomalu přehouply do druhé půlky a všichni si užíváme léta a dovolené. Pokud máte rodinu, chvíle strávené s dětmi jsou neopakovatelné. Zažíváme chvíle pohody, dobrodružství i situace, které nejsou plánované. Na to všechno pak s úsměvem vzpomínáme, když si prohlížíme snímky z dovolené.

dm

Pokud se vydáváte na cesty ať už s malými či většími dětmi, musíte si zabalit spoustu věcí, které budete potřebovat. Cestovní lékárnička, repelenty, hygienické potřeby jsou samozřejmostí. Také se hodí věci pro zábavu, aby se děti nenudily - karty, stolní hry, oblíbená knížka a hračka.

Vaše zavazadlo však s rychlostí blesku praská téměř ve švech, i když nejste s balením zdaleka u konce a čas Vás tlačí. Musíte ho i několikrát přerovnávat a přitom zvažovat, co všechno s sebou opravdu potřebujete a co naopak můžete na cestách oželet. Nechat některé věci doma ale neznamená, že se musíte vzdát pohodlí a postrádat důležité pomocníky pro péči o své ratolesti. Zdá se Vám to nemožné? Opravdu to jde, věřte nám. Nemusíte s sebou vláčet objemný kufr a zároveň budete mít po ruce vše, co potřebujete pro spokojený pocit Vašeho děťátka. A bezstarostné dovolené nic nestojí v cestě!

Samozřejmě záleží na tom, v jakém věku Váš potomek je a zda nemá specifické potřeby, které je třeba zohlednit vždy na prvním místě. Pokud Váš prcek patří ještě do řad batolat, jistě je zvyklý na to, že mu maminka s tatínkem přibalí na cesty dobrou svačinku. Co takhle dát si babylove příkrm? A rovnou v biokvalitě. V dm je na výběr celá řada pestrých ovocných i masozeleninových chutí, navíc vyrobených z těch nejkvalitnějších surovin z ekologického zemědělství. Přijde Vám příkrm na cesty nepraktický, protože se Váš mrňousek teprve učí jíst lžičkou a přinejmenším část jídla skončí téměř stoprocentně jinde, než by měla? Ani to není problém. Vyřeší to babylove jednorázový bryndák. Můžete ho mít vždy pěkně po ruce a nezabere Vám více místa, než je nezbytně nutné.

V létě ještě více než kdy jindy je pro malé i větší caparty důležité, aby každý den vypili dostatek tekutin. Ve správné teplotě Vám je uchová praktický termoobal babylove, který díky hliníkovému povrchu umožňuje perfektní izolaci.

Pro rodiče neposedných mrňousků je aktuální také otázka výběru vhodných plen, díky kterým bude miminko po celou cestu v suchu a pohodlí. Nenapadlo Vás někdy spojit příjemné s užitečným a sáhnout po ekologických plenkách? dm jedny takové v sortimentu má. Pleny Alana jsou vyráběné s ohledem na životní prostředí, zároveň jsou maximálně šetrné i k dětské pokožce. Komfort při nošení umocňuje jejich anatomický tvar. Není proto divu, že Váš drobeček už nebude chtít žádné jiné.

dm

K létu neodmyslitelně patří vodní radovánky. Řešíte, jaké přibalit pleny do vody? Co třeba od značky babylove, které jsou k dostání hned v několika velikostech, a i ty nejmenší děti se díky nim cítí příjemně při seznamování se s mokrým živlem? Pro rodiče dětí s velmi citlivou pokožkou máme jeden extra tip: Řada pečující kosmetiky babylove ultra sensitive neobsahuje barviva ani konzervační látky, které by pokožku mohly podráždit.

Jste pyšnými rodiči starších dětí, které již odrostly plenkám a příkrmům? Také pro Vás jsme připravili několik tipů. Malým parádnicím a rošťákům jimi prospějete i uděláte radost. Vaše malá holčička si bude připadat jako v pohádce, když jí dopřejete koupání se sprchovým gelem Princezna Kouzelná víla s jemnou meruňkovou vůní. Oceníte na něm, že již obsahuje panthenol, který pokožku opečovává již během sprchování a bez nutnosti používání další kosmetiky. Kluci většinou nechtějí ztrácet čas „zbytečnostmi“ spojenými s hygienou a pečujícími procedurami a v koupelně se nejraději jen mihnou, aby se neřeklo. Pro ně jsou jako stvořené univerzální sprchové gely a šampony 2v1. Ty od značky Saubär maximálně vyhovují nárokům v péči o dětskou pokožku. Koupání se rázem promění z nudného rituálu v hru, která Vašeho chlapečka bude bavit.

Závěrem bychom rádi zmínili jedno důležité téma, a to je opatrnost. Týká se zejména pobytu na slunci. Do sebemenšího kufru proto nezapomeňte přibalit Sundance opalovací krémy (i kdyby jen malé cestovní balení 50 ml) a sluneční brýle, které dětem zajistí spolehlivou ochranu před slunečními paprsky, a pokrývku hlavy. Pamatujte na to, že sluneční ochrana je důležitá i tehdy, když je pod mrakem.

Rodinnou dovolenou Vám nepokazí ani bolístka způsobená hmyzím bodnutím. Rychle totiž odezní díky dětskému gelu S-quitofree, který pokožku zklidní a příjemně ochladí.

Věříme, že s pomocníky z Vaší dm zvládnete cestování s Vaší drobotinou na jedničku (třeba i s hvězdičkou). Přejeme Vám příjemné letní zážitky s Vašimi dětmi.

Více na http://www.dm-drogeriemarkt.cz/

Máte malé děti? Pak se zapojte do skvělé soutěže!

Vyhrajte roční zásobu plen Pampers nebo dětský pokojíček Kika!

Přihlaste se do programu dm babybonus do 31. 8. 2011 a vyhrajte roční zásobu plen Pampers v hodnotě 12 000 Kč nebo poukaz na dětský pokojíček společnosti Kika v hodnotě 20 000 Kč!

Více na http://www.dm-drogeriemarkt.cz/bb/

Reklama