Tak to bylo ještě kdysi dávno, kdy jsme se s mým kamarádem dohodli, že na můj svátek a jeho narozeniny uspořádáme super oslavu! hógofógo oblečcích.

No, účast byla on, já a můj brácha. Pánové byli v oblecích (brácha si kvůli tomu půjčil tátovy taneční střevíce), já ve společenských šatech a vedli jsme řeči ve stylu“jak se máte paní ředitelová“ „oh, úžasně pane zemský rado“ Popíjeli jsme šampáňo z broušených skleniček na damaškovém ubrusu.

A pak pánové počli šampáňo ředit vodkou a začlo být veseleji, udělal se z toho bezva country bál. Bráchu ovšem tlačily ty půjčené boty, takže si je chvílemi sundaval, chvílemi mu otékaly nohy, ale nás to nějak nerozptylovalo.

Při následném návratu domů (byl listopad) už brácha musel domů v ponožkách, protože boty neobul. A cestou jsme se samozřejmě ještě trošku  bavili, takže jsme se s mým kamarádem dohodli, že nejlepší nápad je zahodit bratra do popelnice.

Učinili jsme tak, všichni mrtví smíchy, brácha z popelnice vypadl, počestní občané na nás málem zvali VB, ale dorazili jsme domů.

Druhý den brácha měl odjet na čundr s kamarády, ale ráno se mu nepodařilo tak nějak postavit na nohy. Při onom veselém pádu z popelnice si ráčil zlomit oba palce na nožičkách…

catcat


S tebou a tvým kamarádem radši nikam nechodit :)

a protože slavit s emusí umět přidávám pár jiných odstrašujících příkladů - tentokrát fotodokumentace ukradneá z netu:


Od Jusnina

Tohle jsem si nemohla odpustit neposlat, naštěstí je to jen něco co koluje po Netu a na žádné fotografii nefiguruji. Ale na dnešní téma se to snad trochu hodí :))

 


Tak bacha a nepřežeňte to!!!

Zítra je přece pátek 13.

 

Reklama