Nestresujte se s plánováním

Dovolená s cestovní kanceláří má hned několik výhod. První z nich je určitě zjednodušení celého procesu vybírání a plánování. Pomocí pár kliknutí si zvolíte vysněnou destinaci, koupíte letenky, zarezervujete ubytování a často i vyřešíte formu stravování. Dovolenou si tak můžete koupit s předstihem i na poslední chvíli.

blobid0.jpg

Užijte si dovolenou s těmi, které máte rádi

CK Blue Style nabízí různé druhy zájezdů. Pokud toužíte po krásné rodinné dovolené, jistě vás potěší hotely určené rodinám s dětmi, které poskytují skvělé zázemí jak pro dospělé, tak pro jejich potomky. Jestliže si naopak chcete užít třeba romantickou dovolenou, nebo si vyrazit čistě jen s přáteli, máte možnost vybrat si z hotelů určených pouze pro dospělé. Nechybí ani nabídka multigenerační dovolené, kterou si užijí všichni od těch nejmladších po ty nejstarší.

63f33f8690edfblobid0.jpg

Případné problémy řešte v klidu

CK Blue Style má ve svých destinacích česky mluvící delegáty, takže v případě problémů se můžete v klidu obrátit na ně a neztrácet čas samostatnými pokusy o řešení. Navíc vám určitě rádi doporučí krásná místa, dobré restaurace nebo zařídí zajímavé výlety.

63f33f91ad949obrazek.jpg
Jezte zdravě

Forma stravování all inclusive je nepochybně skvělou volbou, díky níž si nebudete muset dělat starosti s tím kdy, kde a za kolik se najíte. I když v každé zemi můžete očekávat trochu jiné služby, výběr jídel a nápojů bývá většinou pestrý. Není proto problém nastavit si zdravý jídelníček, který si občas zpestříte nějakou oblíbenou a méně zdravou lahůdkou, jež vám udělá radost.

63f33fb85f4d5blobid0.jpg

Odpočívejte i sportujte

Pokud si dovolenou chcete užít opravdu v klidu a zrelaxovat svoje tělo i mysl, je nejlepší dělat to, co máte rádi a při čem se uvolníte. Kromě odpočinku, kdy se budete například opalovat na pláži, číst si na lehátku u bazénu svoji oblíbenou knihu, nebo si užívat bublinek ve vířivce, byste neměli zapomenout ani na zdravou míru pohybu. Dovolená je přeci jen skvělá příležitost vyrazit někam na výlet, jít si zaběhat na pláž nebo vyzkoušet některý z vodních či suchozemských sportů.

63f33fc2488b9obrazek.jpg
 
Opalujte se správně

Na opalování panují ve společnosti rozdílné názory, na většině z nich lze nepochybně najít alespoň zrnko pravdy. Jak se tedy zdravě opalovat? Nejlepší je zlatá střední cesta: správně užívat opalovací krémy či oleje, netrávit na sluníčku příliš dlouho dobu, ale ani se mu úplně nevyhýbat, nosit ochranné prvky jako jsou klobouky a sluneční brýle, pít dostatek tekutin a doprát své pokožce správnou péči i po opalování.

obrazek.jpg

Poprvé byste se určitě měli namazat opalovacím krémem či olejem alespoň půl hodiny před tím, než vyrazíte na sluníčko, ať už na pláž nebo za památkami. Následně byste se měli mazat přibližně každé dvě hodiny, pokud krém nesmyjete vodou.