Pomůcku při výběru vhodné plínky můžete nalézt na stránkách www.huggiesclub.cz. Zadáte váhu a věk svého dítěte a objeví se vám ty vhodné pro vaše dítě. Plínky se vyrábějí v Jaroměři v jednom z nejmodernějších závodů v Evropě.

 

A jaké druhy zde můžete naleznout? Huggies® Newborn jsou například plenky speciálně určené pro novorozence. Není to jen otázka velikosti (koneckonců, mezi novorozeňaty může být váhový rozdíl klidně i 2 až 3 kg). Plenka je perfektně uzpůsobená tomu, že miminko většinu času proleží, proto je i v místech stálého tlaku suchá a poskytuje děťátku nepřetržité pohodlí. Pružný pěnový pásek, díky kterému plenka neprosákne, se dokonale přizpůsobí tvarům dětského tělíčka. Nedráždivý povrch působí jako účinná prevence proti vyrážkám a opruzeninám.

 

Na tyto plenky navazuje řada Huggies® Classic „kvalitní plenky pro každý den“ nebo řada Huggies® Premium „plenky propracované do posledního detailu“. Plenky jsou prodyšné a bez problémů absorbují i větší množství tekutiny. Gumičky obepínající dětské nožičky po zapnutí pleny jsou dost účinné proti úniku obsahu plenky, a přitom dost jemné k pokožce.

 

Huggies® Super-Flex, to je naopak „model“ pro malé neposedy. Jsou opatřené superpružným pěnovým páskem, díky kterému je přebalování mnohem snazší. Nejenže se miminko bude v těchto plenkách cítit mnohem pohodlněji, pružný pásek ale zabrání sebemenšímu protečení. Navíc jsou plenky Huggies® Super-Flex vylepšené o velké suché zipy. S nimi bude přebalování teprve snadné! Jako vždy mají plenky tvarované jádro a zúžený rozkrok, které dovolí jakýkoliv pohyb při průzkumu okolního světa, přitom ale dokonale zadrží tekutinu.

Nejenom na obalu, ale i na každé plence najdete obrázek oblíbeného hrdiny z nového disneyovského filmu o medvídkovi Pú a jeho kamarádech.

 

Huggies® Pull-Ups® - tudy vede úspěšná cesta od plenek k nočníku. Tyto tréninkové kalhotky fungují jako plenky i jako spodní prádlo současně. Dají se totiž stáhnout a natáhnout jako normální kalhotky (a také tak vypadají). Navíc obsahují tzv. motivační obrázky, které reagují na vlhko - když se dítě počurá, obrázky zmizí. Kromě toho cítí v plence lehkou vlhkost a brzy si začne říkat o nočník. S veselým Disney® designem - růžové s Minnie pro velké holčičky a modré s Mickey Mousem pro velké chlapečky.

 

DryNites® Pyjama Pants od Huggies® jsou speciální natahovací plenkové kalhotky pro starší děti na noc pod pyžamko. Jsou vašemu dítěti 4 roky nebo více a stále má problémy s nočním únikem moči? Nezoufejte, podobnými potížemi trpí stále více dětí. Tyto natahovací kalhotky jsou určeny pro děti od 4 do 10 let, které váží více než 20 kg. Vypadají jako běžné spodní prádlo, a proto je jejich používání velmi diskrétní - nejsou pod pyžamkem ani pod oblečením vidět.

Natahovací plenkové kalhotky nejsou běžně k dostání v obchodech, ale můžete je zakoupit v lékárnách nebo výdejnách zdravotnických potřeb. Kalhotky také můžete získat na lékařský předpis, jsou totiž hrazeny VZP. Kontaktujte proto vašeho dětského lékaře.

 

Huggies® Little Swimmers®. Umíte si představit plavky a plenky v jednom?

Děti, které ještě neumějí spolehlivě používat nočník, potřebují plenku, i když si hrají u vody nebo plavou. Proto jsou tu plenky Huggies® Little Swimmers®. Ve vodě nenasáknou, dobře chrání a navíc vypadají jako moc pěkné plavky. Nezvětšují objem jako obyčejné plenky a stále plní svou funkci. Koupíte je v různých veselých barvách s Disney® motivy.

Dále v drogeriích naleznete ubrousky od tohoto výrobce. Huggies® Pure jsou ubrousky bez parfemace a vůně, jsou určené pro nejmenší miminka a pro miminka s velmi citlivou pokožkou. Huggies® Pure jsou k dostání v balení po 72 ks a nebo ve výhodném duo balení (2x72ks). Huggies® Natural Care (64 ks) jsou obohacené o Aloe Vera a vitamin E a pomáhají přirozeně chránit pokožku Vašeho miminka. Huggies® Soft Skin (64 ks) jako jediné ubrousky na trhu obsahují bambucké máslo, které pomáhá přirozeně zvlhčovat pokožku. Huggies® Soft Skin zanechávají pokožku Vašeho miminka čistou, jemnou a krásně voňavou.

Více informací o výrobcích Huggies® naleznete na stránkách www.huggiesclub.cz .

Reklama