Také někdy váháte, jaký typ make-upu nejvíce sluší vaší pleti? Když změníte značku svého oblíbeného produktu a nadchnete se pro jiný, hlodá ve vás zároveň nejistota, jak vám nový make-up sedne?

LorealSprávný výběr odstínu je jedním z nejdůležitějších kroků při nákupu make-upu. Pouze se správně zvoleným odstínem bude vaše pleť vypadat přirozeně a získáte požadované výsledky. Ideální odstín by měl odpovídat barvě vaší pleti, nanejvýš být o půl tónu tmavší.

Správný odstín make-upu byste neměla nikdy testovat ani na hřbetu ruky ani na krku. Ideálním bodem, kde opravdu zjistíte, zda vám daný odstín sedí jsou vaše tváře. Naneste malé množství make-upu na tvář a rozetřete. Pokud neuvidíte žádný rozdíl v barvě make-upu a vaší tváře, pak je to správný odstín. Pokud náhodou váháte mezi dvěma odstíny pak je vždy lepší vybrat si ten světlejší.

 

Vizážistka L´Oréal Paris Renata Zelinková radí: „Make-up Infallible si oblíbíte pro jeho jemnou tekutou texturu a také proto, že dobře kryje nedostatky pleti. Nanáší se příjemně prsty, nebo pomoci štětce na make-up. Trik pro jemnější efekt ? Navlhčete štětec a naneste jím make-up na obličej. Infallible se skvěle hodí i například na teplejší a horké dny.

Loreal

Při výběru barvy mějte na paměti, že v létě a nebo v zimě má vaše pleť jinou barvu! Pořiďte si proto ideálně dva odstíny make-upu a v mezidobí můžete make-up míchat do světlejšího, nebo tmavšího tónu.“

Loreal

Náš tip:

Pro perfektní a dlouhotrvající krásu všech žen vylepšila značka L´Oréal Paris make-up Infallible, který vám nyní zajistí nejen dokonalé krytí, ale zároveň perfektní a přirozený dlouhotrvající vzhled.

Inovované složení make-upu Infallible se díky své tekutější struktuře jednoduše a rovnoměrně nanáší, vhodný je také pro nanášení štětcem. Z celkem 7 odstínů si můžete vybrat pro vás ten nejvhodnější.

Reklama