64c7900c33d15obrazek.png

Zohledněte svůj typ postavy
Při výběru džínů je důležité zvážit svůj typ postavy. Každá žena má jedinečnou postavu, a ne každý styl džínů bude každému typu postavy lichotit. Například ženy s postavou tvaru přesýpacích hodin mohou preferovat džíny s vysokým pasem a rovným střihem, které zdůrazní jejich křivky. Na druhou stranu ženy s postavou ve tvaru jablka by se mohly cítit pohodlněji v džínech s nízkým pasem a rozšířenými nohavicemi, které opticky vyváží silnější horní část těla. Při výběru džínů si dejte pozor na to, aby vám lichotily a zdůraznily vaše přednosti.

Vyberte správný střih a délku džínů
Dalším důležitým faktorem při výběru džínů je správný střih a délka. Existuje mnoho různých střihů, jako jsou skinny džíny, rovné, bootcut nebo boyfriend džíny. Skinny džíny jsou úzké po celé délce kalhot a jsou vhodné pro ženy s menší postavou. Rovné džíny jsou univerzální volbou a hodí se téměř ke každému typu postavy. Bootcut džíny mají mírně rozšířené kalhoty, které jsou ideální pro ženy s postavou ve tvaru písmene X nebo O. Boyfriend džíny jsou zase volnějšího střihu a mají vzhled, jako byste si je půjčily od přítele. Pokud jde o délku džínů, měly by končit na správném místě, aby se dobře hodily k vašim botám. Buďte pozorní k tomu, zda je délka vhodná pro nošení s podpatky nebo s rovnou obuví.

Zvažte různé styly a trendy
Džíny jsou také módním prvkem, a proto je dobré sledovat různé styly a trendy. Barvy džínů se mohou lišit od tradičního modrého odstínu po různé odstíny černé, šedé nebo dokonce bílé. Modré a černé džíny jsou sázkou na jistotu. Pokud máte rády vzory, můžete si vybrat džíny s potiskem, které jsou v současné době velmi populární. Dalším trendem jsou roztrhané džíny, které dodávají outfitu styl a nenucený vzhled. Nicméně je důležité pamatovat si, že trendy se mohou měnit a co je dnes in, zítra už nemusí být. Vyberte si takové džíny, které se vám líbí a které budete nosit s radostí i v budoucnu.

Péče o džíny
Aby vaše džíny vydržely co nejdéle a vypadaly stále skvěle, je důležité správně se o ně starat. Většina džínů je vhodná k praní v pračce, ale vždy se podívejte na štítek s instrukcemi péče a dodržujte je. Pro udržení barvy a kvality materiálu se doporučuje prát je naruby a odděleně od jiných barev. Stejně tak je dobré vyhýbat se nadměrnému žehlení, abyste minimalizovaly opotřebení a ztrátu tvaru.

Výběr správných dámských džínů a oblečení https://www.sinsay.com/cz/cz/zena může být příležitostí k vytvoření skvělého outfitu, který zdůrazní vaši postavu a zvýrazní váš osobní styl. Pamatujte si, že zohlednění vašeho typu postavy, výběr správného střihu a délky džínů a sledování módních trendů vám pomůže najít dokonalé džíny, ve kterých se budete cítit sebevědomě a pohodlně. Takže se nebojte vyzkoušet různé styly, zkombinovat je s různými topy a doplňky a objevte svůj osobní oblíbený pár džínů!

Reklama