astra1.jpg

Větší poprsí už není problém
Pro velké poprsí je důležité mít dostatečnou oporu a krytí. Jedním z osvědčených střihů je rovný příčný střih s širokými nastavitelnými ramínky. Nebo podrsenka s kosticemi a širším hrudním pásem. Naštěstí už dnešní obchody myslí i na dámy s různými košíčky a obvody, což znamená mnohem větší možnosti a výběr. Důležité je se opravdu držet širších ramínek, která zajistí, že vám podprsenka nebude sjíždět dolů. Chybu neuděláte s kalhotkami vyššího střihu, které vám pomohou zúžit pas a vytvořit krásné linie těla.

Aby bříško působilo plošší
Když je pas širší než boky a stejný nebo téměř stejně široký jako poprsí, snažte se vybírat plavky s řasenými panely, detaily, jako je barevný horní díl, a tmavými nebo jednobarevnými spodními díly. Naprosto ideální jsou tankini plavky, které spojují plusy jednodílných a dvoudílných plavek. Zakrývají bříško, ale jsou pohodlné, nikde netáhnou a nepřekážejí. Pokud si nejste jistá, jak takové tankini vypadají, tak vám to prozradíme. Podprsenka je prodloužená a působí trochu jako tílko. Díky tomu ji při opalování jednoduše vyhrnete a při procházce nebo ve vodě zase shrnete.

astra2.jpg

Menší poprsí ocení volánky
Pokud chcete prsa trochu zvýraznit, nebojte se výrazných barev, volánků, vyztužených podprsenek, mašliček a jiného zdobení. Menší prsa si mohou dovolit i ty nejtitěrnější dvoudílné plavky, tak toho využijte. Srdíčkový nebo hluboký výstřih je pro vás také naprosto ideální. Prsa zvýrazní a neskryje v hromadě materiálu. Aktuálním hitem je vršek s kosticí a flexibilním košíčkem balkonového střihu.

Širší boky potřebují rovnováhu v horní polovině
V tomto případě jsou boky obecně širší než pas a poprsí. Nejlepší plavky pro hruškovité tvary mají v horní části výrazné detaily, jako jsou volánky, nebo mají vzor, který upoutá pozornost, a spodní část má jednoduchou barvu a vyšší střih. Vysoko střižené kalhotky prodlouží nohy a zvýrazní pás, který máte naprosto nádherný a zaslouží si být vidět.

Máte postavu přesýpacích hodin?
Pro tvar přesýpacích hodin platí, že poprsí a boky jsou přibližně stejně široké, ale pas je výrazně užší. Dámy s touto postavou mají asi největší výběr, protože jejich postava toho moc nepotřebuje. Stejně jako u širších boků je ideální zvýraznit pas, k tomu pomohou například monokini, což jsou rafinovaně střižené jednodílné plavky. Dejte si pozor na nízký střih kalhotek, mohl by se vám nepříjemně zařezávat do boků, což by vám iluzi přesýpacích hodin jednoduše zkazilo.

Reklama