Prožíváte-li léto alespoň trochu aktivně, potřebujete občas, jak se říká, dobít baterky. I vyložení peciválové se v létě, pod náporem horka, víc zpotí při cestě od ledničky ke gauči, a co teprve my ostatní!

Turistika, plážové aktivity, cyklistika, kolečko-bruslení, to je jen krátký výčet věcí, které nás v létě těší, ale i stojí energii. Pravidelná strava je tedy základ. Po ránu pěkně sušenky BeBe a kafíčko, na obídek zaběhnout do restaurace a k večeři jen něco lehkého.

Zeptali jsme se několika osobností našeho kulturního života, jaké aktivity v létě provozují a jak si dobíjejí energii...

 

Olga Lounová

Olga Lounová

(rozhovor: Jsem normální holka)

Jaké v létě provozujete aktivity?
Cvičím teď Bikram jógu, to se cvičí ve 42 až 43 stupních, trvá to 90 minut a je to vážně fuška. Ale pak zase člověku není vedro.
Jinak hraju volejbal a aktivně tancuju, protože točím nový klip.

Snídáte v létě jinak než v zimě?
V létě skoro nesnídám - dám si jen nějaké ovoce nebo něco malého: třeba jednu nektarinku.

Jak si dobíjíte baterky?
Nerozlišuju, jestli je léto, nebo zima - muzikou, koncerty, malováním, ráda si i posedím na zahrádce nebo u vody, někde v přírodě. V létě určitě vydám víc energie, ale sluníčko mě zase nabíjí.

 

Alice Bendová

Alice Bendová

(rozhovor: Nejsem mrcha ani beránek)

Jaké v létě provozujete aktivity?
Teď zrovna žádné, protože jsem po operaci kolene. Jinak mám doma Power Plate - to je mašinka, která za vás sice necvičí, ale ve cvičení vám pomáhá. Půl hodiny třikrát týdně, to je optimální. Jinak občas naskočím na běhací pás (i když ten budu muset trochu oprášit) a pak taky běhání za malým (smích).

Snídáte v létě jinak než v zimě?
Ne, snídáme stejně celý rok. Máme rádi velké a sladké snídaně. Chleba s máslem, domácí marmeláda, ovoce, čerstvé vymačkané džusy, cornflakes, jogurty a kafe s mlíkem. Výjimečně si uděláme míchaná vajíčka.

Jak si dobíjíte baterky?
Chodíme na thajské masáže - tam se dobijete úplně úžasně. Když si dáte hodinku a půl, dvě hodiny, tak potom ven úplně vylétnete. Chodila jsem tam i v těhotenství a můžu to jen doporučit.

 

Lukáš Hejlík

Lukáš Hejlík

(článek: Kocouři Ženy-in! Zvolte si ty vaše)

Jaké v létě provozujete aktivity?
Hrady, zámky, cestujeme po nich naším busíkem - je to hippiesácký VW transporter 2 z roku 1976. A začal jsem hrát tenis a fotbal se sousedy v Říčkách. Jen tak pro srandu, a taky protože je mi třicet a cítím, že stárnu.

Snídáte v létě jinak než v zimě?
Snídám pořád stejně - mám pořád stejně velkou chuť.

Jak si dobíjíte baterky?
Dobíjím si je tím, že je léto. V létě mám rozhodně nejvíc volného času, takže si užívám - dokonce jsem letos zažil i nicnedělání.

 

Sandra Pogodová

Sandra Pogodová

(rozhovor: Čeští muži? Hrůza!)

Jaké v létě provozujete aktivity?
Moje speciální letní záliba je válení se u bazénu, bohužel se to dá provozovat pouze při slunném počasí, což je někdy v téhle republice problém. Proto občas musím zajet, v rámci dodržování pravidelného válení, i do ciziny (smích).

bebeSnídáte v létě jinak než v zimě?
Je pravda, že v létě ráno trpím nechutenstvím - takže moc nesnídám. V tom vedru se mi prostě nechce jíst.

Jak si dobíjíte baterky?
Když se příliš unavím, mám novou medicínu, kterou jsem objevila toto léto. Jmenuje se Frisco - má asi pět procent alkoholu a na pláž je prostě: o la lá!

 

Jak si dobíjíte baterky v létě vy?

Čtěte také...

Tancem ke štíhlé linii

Reklama