Chcete přijít zábavnou formou rychle do kondice? Vyzkoušejte cvičení v Expresce, tak jak to udělala redakce a čtenářky! Všechny si užily krásný podvečer v Expresce na Pankráci a domů odcházely s úsměvem na tváři a většina s předsevzetím, že se do Expresky určitě brzy vrátí.

ii

Nač se můžete v Expresce těšit? Na kruhový trénink, kde střídáte kardio cvičení s posilováním. Expreska má skvělé prostředí určené jenom pro ženy. Zkušené cvičitelky vám ochotně a odborně poradí, jak cvičit správně. V Expresce také můžete využít výživové poradenství na míru. Ve výživovém programu, dostanete plán sestavený přímo pro vás. Takže hurá na kruhový trénink do Expresky!

A jak se v Expresce líbilo redakci?

Klára

Cvičení v Expresce je fajn a člověk se při něm rozhodně nenudí. Jednotlivé cviky se střídají po 30 vteřinách, což mě baví. Navíc jedno kolečko kruhového tréninku se dá zvládnout za 30 minut. Je to sice krátká doba, ale vždy si dobře zacvičím a zapotím :-)

Kristína

Kruhové cvičení mě baví, jelikož se člověk tak rychle nepřecvičí jednoho cviku. Navíc mi hodně vyhovují destičky, na kterých si sama můžu zvolit, co budu cvičit. Největší výhodu Expresky vidím  v tom, že můžete přijít kdykoliv, nevážou se k tomu žádné začátky hodin a jednoduše se zapojíte do kruhu k ostatním. Baví.

o

Vendula

Expreska mě mile překvapila v mnoha ohledech. Není to klasická posilovna, kde je milion přístrojů, ve kterých se nevyznám a spousta upocených chlapů, jež si vás měří lehce povýšeným pohledem. Expreska je pro ženy a přístrojů je tam jen pár. Cvičení pod dohledem trenérky mi absolutně vyhovovalo. Krátké, intenzivní a pocit k nezaplacení. 

 

expreska4

Markéta

Já se přiznám, že nejsem nadšeným příznivcem hromadných akcí. Takže jsem se akce v Expresce trochu obávala. Bylo to ale zbytečné. Ihned po vstupu na mě dýchla příjemná atmosféra, což mě nadchlo. Když začala cvičit první skupina, chvilku jsem na ně hleděla a říkala si, jaká to je brnkačka. Mezi tím jsme my, z druhé skupiny zašly k výživové poradkyni a následně na báječné smoothie. Výživovou poradkyni jsem velmi ocenila. Nikdy mi totiž nikdo neměřil mé tělesné proporce, kolik mám v těle tuku, zdali nejsem zavodněná, atd. Ještě víc nadšená jsem byla z výsledku. Můj metabolický věk byl vyhodnocen na 14 let. Paráda J.

Pak docvičila první skupina a byla řada na nás. Bylo nám vysvětleno, jak kruhový trénink probíhá, co nás čeká a instruktáž jednotlivých stanovišť. A začalo se. Mé první myšlenky na to, jak je toto cvičení brnkačka se rázem rozpustily. Bylo to náročné, ale příjemně. Celý „kruháč“ utekl jako voda a já měla skvělý pocit. Trochu jsem se bála, jak bude tělo reagovat druhý den. Vše ale bylo v pohodě, nic mě nebolelo. Musím říct, že mě kruhový trénink v Expresce opravdu dostal. Rozhodla jsem se, že do Expresky budu chodit. Za mě má Expreska jedničku s hvězdičkou.

 

expreska2

Míša

Na úvod musím upozornit, že nejsem zrovna sportovní typ.

Párkrát v životě jsem navštívila posilovnu, kde jsem si připadala docela mimo a trapně, proto mě Expreska mile překvapila. Žádné zvědavé ani opovrhující pohledy a cvičení rychlé a záživné.

Byla jsem sice unavená, ale příjemně a dokonce jsem měla dobrou náladu. Trenérka, která vše vysvětlila a předvedla, byla velice příjemná.

A závěr – nadchlo mě to tak, že mám chuť v této aktivitě pokračovat.

 

Více informací najdete na http://expreska.cz/

expreska

Na video z naší vydařené akce se můžete podívat ZDE

Reklama