5e8474f9e1869obrazek.pngPokud jste zrovna Vy tím, kdo pečuje o někoho blízkého, který imobilní, nebo částečně imobilní, pak víte, jak náročná činnost to je. Často je všechna pozornost upřena právě na toho, kdo potřebuje péči, a pozapomíná se na Vás, kteří pomoc poskytujete. Přitom je velmi důležité, aby pečovatel byl v dobré kondici, měl dostatek energie a odpočinku. Jen tak je možné poskytovat kvalitní a plnohodnotnou péči.

Velmi často se stane, že do toho tzv. spadneme ze dne na den. Bez možnosti se jakkoliv proškolit, nebo informovat, se zkrátka musíme začít starat. Informace a zkušenosti pak získáváme za pochodu, a některé důležité rady se k nám ani nedostanou. Přitom existuje celá řada technik a jednoduchých pomůcek, které mohou usnadnit život jak pečovateli, tak opečovávanému. Pokud Vás zajímá, jak snadno polohovat člověka na lůžku, přesouvat ho jak po posteli, tak z postele např. na invalidní vozík nebo na židli, pak se Vám bude hodit miniseriál video návodů, ve kterých zkušená zdravotní sestra názorně ukazuje, jak na to. Videonávody najdete ZDE

5e847526d1a6cobrazek.png
Pokud se staráte o osobu, která je navíc inkontinentní, určitě víte, jak je důležité vybrat správné inkontinenční pomůcky. Jen tak zajistíte pohodlí, bezpečí a předejdete zdravotním komplikacím u Vašeho blízkého. S tímto Vám pomohou inkontinenční kalhotky MoliCare Elastic od značky Hartmann. Tyto pleny pro dospělé jsou unikátní tím, že mají na bocích elastické pásky, díky kterým se plena přizpůsobí tvaru postavy, neřeže a neškrtí. Jsou k dispozici v různých velikostech a stupních savosti, aby poskytly tu nejlepší ochranu všem, kteří ji potřebují. Na základě odborné studie bylo zjištěno, že používání MoliCare Elastic, Vám ušetří 20 % času při přebalování, a zároveň je o 24 % snížena fyzická námaha pečovatele (ve srovnání s klasickými plenami pro dospělé). Tyto inkontinenční kalhotky můžete navíc zdarma vyzkoušet.

ZDE si zažádejte o vzorek zdarma, který Vám přijde domů poštou v diskrétním balení
5e8474e39f922obrazek.png

Reklama