Životní styl, infekce močových cest, těhotenství a porod, neurologická onemocnění.  To je jen malý výčet toho, co vše může vést ke vzniku inkontinence neboli nedobrovolného úniku moči. Příčin vzniku může být však více. Člověk s únikem moči se cítí často omezen ve všech běžných denních aktivitách, je stresován, cítí se sociálně vyčleněn a stranní se společnosti.

Samovolný únik moči vás nemusí obtěžovat ani vám bránit v plnohodnotném životě. Jako většina zdravotních komplikací, i toto má několik řešení, z nichž mnohá jsou pohodlná, nevyžadují žádný větší zásah a umožní žít svůj život naplno.

Náš tip:

MolimedS únikem moči můžete aktivně žít s pomocí vhodných zdravotních pomůcek. Řadíme mezi ně např. produkty značky MoliMed – speciální vložky pro lehký únik moči. Tyto vložky zajišťují pohodlí po celý den, bez obav z úniku moči nebo zápachu. Mají mnohonásobně vyšší savost než menstruační vložky, jsou prodyšné, antibakteriální a šetrné k pokožce díky povrchu s vyváženým pH 5,5, což zajistí, že pokožka zůstane zdravá. Vložky MoliMed jsou vhodné jak pro ženy, tak i  pro muže. Speciální řada MoliMed for men je anatomicky přizpůsobena mužské postavě.

S výběrem velikosti a typu vložek vám pomůže lékař (praktik, urolog, gynekolog, neurolog, geriatr) nebo lékárník. I když vás může únik moči uvádět do rozpaků, je třeba o něm mluvit. Pomůcky vám může předepsat lékař, ale před tím vás musí vyšetřit a určit stupeň inkontinence. Dále vám poradí, jaké cviky jsou vhodné pro posílení svalů pánevního dna a zmírnění úniku moči.

Speciální vložky MoliMed pro lehký únik moči, jsou dostupné v lékárnách a výdejnách zdravotnických potřeb. Pokud máte zájem si produkt zdarma vyzkoušet, navštivte internetové stránky MoliKlubu (www.moliklub.cz), kde si můžete zažádat o vzorek nebo zavolejte zdarma 800 150 150

Napište si o vzorek vložek MoliMed pro lehký únik moči na  www.moliklub.cz

Reklama