Asi každý zná, jak je těžké vybrat domů jakýkoliv nábytek navíc  pokud se jedná o dětský pokojík. Kolik času zabere jeho výběr. Aby se všem členům domácnosti líbil, barevně ladil s ostatním vybavením bytu, byl kvalitní a vydržel i dětské hraní, splňovaldalší různé požadavky a prostě všem vyhovoval. Zároveňaby byl cenově dostupný, a nezruinoval tak rodinný rozpočet. Nás čekalo zařídit dětský pokojíček pro jednoho školáka ajednoho předškoláčka, který vyrostl z dětské postýlky u nás v ložnici a my se rozhodli ho přestěhovat ke staršímu bratrovi.

pokoje

Navštívili jsme několik velkých řetězců. Porozhlédli se po internetu, kde nás zaujalo několik prodejců. Po dlouhém a pečlivém výběru jsme se rozhodli zkusit kontaktovat obchod-detem.cz. Obchod nabízí zvlášť jednotlivé kusy nábytku i celé dětské pokoje, má obrovský výběr motivů (nejen pro nejmenší), Všechny kousky lze samozřejmě sladit dohromady. Postele i skříně nabízejí dokonce v několika velikostech, u skříní lze navíc různě nakombinovat uzavřené poličky s otevřenými.

postele

Komunikace na online chatu na nás udělala dojem. Odpověď na naší první otázku jsme dostali téměř okamžitě. Pracovník u tohoto komunikátoru byl vstřícný. Nevadilo mu ani velké množství našich otázek, jelikož jsme se nedokázali řádně zorientovat na stránkách. Nechali jsme si tedy udělat cenovou nabídku na dětskou palandu, šatní skříň, kobereček, komodu a několik poliček. Tuto nabídku nám z obchodu zaslali během několika hodin zdarma. Příjemným překvapením bylo, že se tento nábytek vešel do našeho rozpočtu a ještě nám nějaké peníze zbyly. Neváhali jsme a po telefonické domluvě si nechali do nabídky přidat ještě dětskou sedací soupravu s křesílkem. Veškerý nábytek je dělaný na zakázku evropskou firmou, s dobou dodání do 14 dní.

pokoje

Objednávku jsme si nakonec u firmy vytvořili a zhruba za těch 14 dní nám byl kurýrní službou doručen veškerý nábytek. Zmíněných 14 dnů se nám hodilo, tento čas jsme zatím využili na nové vymalování pokoje, položení hracího koberce a další drobné úpravy. Nábytek přišel řádně zabalený a nepoškozený. Balení obsahovalo český návod, podle kterého nebyl problém vše během chvíle smontovat.  Děti dostali nový barevný pokojíček, ve kterém si rádi hrají a jsou v něm spokojení.

dron

hračkaAsi o měsíc později měl náš starší syn narozeniny. Při výběru dárku jsme neváhali využít naše pozitivní zkušenosti a opět jsme se obrátili na námi hračkyprověřený obchod-detem.cz. Syn si přál loď na ovládání, kterou jsme zde bez problému sehnali. Přestože se stránky jmenují obchod-detem.cz nabízí i věci pro dospělé. Manžel si zde vybral také jednu „hračku“ - novinku v naší zemi a to kufrvelkého létajícího drona a já jsem pro nás na dovolenou vybrala sadu cestovních kufrůz vysoce kvalitního a odolného ABS plastu. Aby našemu benjamínkovi nebylo líto, že nic nedostal, vybrali jsme mu houpadlo v retro designu od českého výrobce.

Obchod opět nezklamal, zboží odeslal ještě v den objednávky a nám dorazilo hned následující den. Zboží dorazilo v pořádku k naší maximální spokojenosti. Již nyní víme, kde budeme vybírat dárky dětem za vysvědčení :-)

houpadlo

Reklama