I když si myslíme, že jíme dostatek ovoce a zeleniny, nemusí to našemu tělu ve skutečnosti stačit. Zejména pokud žijeme v neustálém stresu, hodně sportujeme, usilovně pracujeme, (nedej bože) kouříme, právě prožíváme těhotenství, nebo už naopak nejsme úplně nejmladší. Platí-li o vás něco z toho, rozhodně uvažujte o tom, že byste svému tělu měla dodat chybějící vitamin C jinak než jen běžnou stravou.

Zda vám céčko doopravdy chybí, zjistíte jednoduchým testem. Stačí si pořídit přípravek LIPO-C-ASKOR, který je k dispozici buď v tekuté formě, nebo v podobě tobolek. Součástí každého balení jsou indikátorové proužky, díky nimž se během pouhých třiceti vteřin po namočení v moči dozvíte, zda máte v těle dostatečnou hladinu vitaminu C. Záleží na tom, jak se proužek zabarví. Pokud je žlutý, je všechno v pořádku. Jestliže se na něm ale ukáže některý odstín zelené, znamená to, že aktuálně máte vitaminu C nedostatek.

LIPO-C-ASKOR se vyrábí lipozomální technologií, díky níž je vitamin C obalen vrstvou přírodních fosfolipidů, z nichž jsou mimochodem utvořeny i naše buněčné membrány. V průběhu vstřebávání do těla poskytuje fosfolipidová vrstva vitaminu C ochranný obal, který umožňuje ve srovnání s běžným céčkem s postupným uvolňováním mnohem dokonalejší vstřebávání do těla. Pro srovnání, z obyčejného vitaminu C se až 80 procent množství céčka vyloučí, aniž by byl organismus schopen ho jakkoliv zužitkovat.

LIPO-C-ASKOR vám tedy poskytne mnohem lepší službu. Právě díky efektivnímu vstřebávání do těla je navíc šetrný k zažívacímu ústrojí. Mohou si ho tedy dopřát i lidé, kteří trpí například žaludečními problémy. Kromě toho LIPO-C-ASKOR neobsahuje pouze samotný vitamin C, ale je doplněn o výtažek ze šípků a o bioflavonoidy z citrusových plodů.

Přečtěte si také:

Více podrobností na LIPOCASKOR.CZ a JAKDELEZIT.CZ

Reklama