Pocit na zvracení a nevolnost není ničím, co by někdo dobrovolně vyhledával. Bohužel někteří lidé jsou k těmto nepříjemným stavům náchylnější. Kupříkladu nevolností při cestování trpí 25 až 40 % populace a problematické mohou být i některé pouťové atrakce.

S nevolnostmi se často potýkají i těhotné ženy a způsobit je může i nevhodné stravování a dietní chyba. Pro všechny tyto případy je tu doplněk stravy Antimetil®, který mohou užívat nejen dospělí, těhotné ženy, ale také děti od tří let. Ve věku do dvanácti let totiž patří ke skupině nejčastěji sužované právě cestovními nevolnostmi.

Tajemství Antimetilu tkví v obsahu gingerolů, což jsou aktivní složky zázvoru. V ajurvédské medicíně se zázvor používá už tisíce let třeba i proto, že dpomáhá zklidnit podrážděný žaludek a ulevit od nevolnosti.

Jedna tableta přípravku obsahuje 50 mg standardizovaného extraktu zázvoru, což je množství, které odpovídá 500 mg zázvorového prášku. Antimetil® je tedy 10x koncentrovanější než zázvorový prášek. Při cestování se přípravek užívá třicet minut před odjezdem autem, autobusem, vlakem, lodí nebo letadlem. Dávkování se odvíjí od věku. Na těhotenské nevolnosti se doporučuje dát si jednu tabletu ráno před jídlem a druhou v poledne.

Jak přípravek obstál v naší zkoušce ohněm, respektive autem? Vyzkoušela ho redaktorka Veronika.

Na nevolnosti při cestování jsem trpěla hlavně jako dítě. Vlak ani letadlo mi nedělaly problém, ale jakmile jsem nastoupila do auta nebo autobusu, po několika minutách jízdy jsem byla bílá jako stěna a měla jsem nutkání zvracet. Sice jsem nikdy nezvracela, ale ten nepříjemný pocit bohatě stačil. V dospělosti mi tyto problémy odezněly, ale asi před dvěma lety se zase vrátily. Zvlášť když jsou na cestě zatáčky, často hodně trpím a jsem potom pěkně nepříjemným spolujezdcem, protože je pro mě těžké i odpovídat na otázky.

O Antimetilu jsem se dozvěděla od kolegyně v práci, která ho vyzkoušela přede mnou a nemohla si jeho účinky vynachválit. Byla jsem tedy zvědavá, jestli si poradí i se mnou. A poradil! Dala jsem si ho před plánovanou cestou a opravdu mi neskutečně pomohl – nebylo mi špatně ani trochu. Ale protože jsem žena podezřívavá, napadlo mě, že to mohla být náhoda. Ostatně špatně mi bývá často, ale ne úplně pokaždé. Přípravek jsem tedy vyzkoušela ještě několikrát. A nevolnost se opravdu nedostavila. Vyzkoušela jsem ho také v situaci, kdy jsem se necítila zrovna nejlépe po spořádání velkého burgeru a musím říct, že se v kombinaci s procházkou na čerstvém vzduchu se osvědčil i v tomto případě. Cením si také skutečnosti, že využívá přírodní sílu zázvoru, a tělo tak zbytečně nezatěžuje něčím, co do něj nepatří.

obrazek.png
Doplněk stravy

Více informací najdete na Antimetil.cz

Reklamní sdělení

Reklama