Foto: Shutterstock

BERAN
ON
Berana v posteli by si měla aspoň jednou za život dopřát každá žena. Ohnivý Beran patří mezi nejvášnivější milence, je divoký a nespoutaný. Jeho sexuální apetit i fantazie neznají hranic, podobně jako touha alespoň některou ze svých představ realizovat. V posteli bývá spíše dominantní, má rád převahu. Vítá i různé erotické pomůcky, lákají ho netradiční místa, neobvyklé polohy i nekonvenční techniky. Ke své partnerce je pozorný a dokáže jí připravit mimořádně příjemné okamžiky.
ONA
Žena ve znamení Berana je náruživou a sebevědomou milenkou. Pokud se jí zachce, dostane téměř každého muže. Bývá dominantní a umanutá, potřebuje, aby se věci odehrávaly po jejím – jak v životě, tak v posteli. Je nespoutaná, divoká a miluje experimenty, včetně erotických pomůcek. Nestojí o dlouhé předehry, preferuje živelnost, akci a vášnivou hru. Ne každý muž je schopen její mocnou energii ustát.

BÝK
ON
Býci jsou skrytí romantici. Přestože z nich přímo sálá nepřehlédnutelný erotický náboj, a partnerka tak snadno nabude dojmu, že ji čeká nezřízená sexuální smršť, opak je často pravdou. Býci jsou ve své podstatě pohodlní a pomalí. Rádi si užívají dlouhé milování, nikam nespěchají a touží po propojení tělem i duší. Upřednostňují tradiční způsoby i místa, klasické polohy a dostatek času. K partnerce jsou pozorní a něžní.
ONA
Žena narozená v Býku bývá náročnou milenkou. Preferuje romantické večeře při svíčkách, dlouhé předehry a něžné noci. Rychlý sex během pracovní přestávky ji rozhodně neosloví, spíš naopak. Může si ovšem svou neskromnost dovolit. U partnera dokáže vyvolat až neskutečnou touhu díky své erotikou nabité energii a často velmi přitažlivému vzhledu. Na čase jí nezáleží a na vyvrcholení nijak nespěchá.

BLÍŽENCI
ON
Muž Blíženec nesnáší stereotyp a rutina ho děsí. Naopak miluje experimenty a je otevřen všemu novému. K nevšednímu přistupuje s lehkostí a lákají ho dosud nevyzkoušené sexuální praktiky. Opačné pohlaví přitahuje jako magnet, ale zdaleka po ženách netouží tolik, jako ony po něm. Svou osobitostí a nepřehlédnutelným charismatem dokáže svou partnerku vzrušit, aniž by se jí vůbec dotkl. Rád se miluje u zrcadla, preferuje mnoha smyslový prožitek včetně vizuálního.
ONA
Žena v Blížencích neplatí za velké romantičky. Je sebevědomá, rychlá a jen málokdy dostane chuť promilovat se až k ránu. Na rozdíl od žen ve znamení Býka, nepohrdne rychlovkou během pracovní pauzy a miluje sex s příchutí adrenalinu, třeba ve zkušební kabince obchodního domu. Potřebuje mít však nad situací kontrolu a v okamžiku, kdy se partnerem cítí v tomto směru ohrožena, stává se z ní chladně racionální osoba. Najde-li k sobě správný protějšek, promění se v citlivou a žádoucí milenku.

RAK
ON
Muž narozený v Raku miluje fyzický kontakt, potřebuje však nezávislost. Rád se dotýká, mazlí a laská svou partnerku, naopak extrémním sexuálním praktikám s převahou síly až hrubosti se obloukem vyhýbá. Pro druhé pohlaví je přitažlivý i díky své nepolapitelnosti, která mnohé ženy vzrušuje a dráždí. Výhodou milence ve znamení Raka je také jeho mimořádná citlivost v milostných záležitostech, empatie a schopnost naladit se na potřeby své partnerky.
ONA
Žena ve znamení Raka často začíná svůj intimní život ve velmi mladém věku, aby nasbírala co nejvíc sexuálních zkušeností. Jedním z jejích cílů je stát se pro svého partnera nepostradatelnou milenkou. Nevadí jí experimenty a má řadu netradičních sexuálních fantazií. Naoko bývá plachá a křehká a svůj sexuální apetit úspěšně skrývá před okolním světem. Nezřídka pak svůj protějšek zaskočí, když se téměř éterická bytost náhle v posteli promění ve vášnivou a milování zcela oddanou bohyni.

LEV
ON
Muž ve Lvu potřebuje vedle sebe silnou a sebevědomou partnerku. Rád si hraje, dobývá a loví, úlovek ovšem nesmí být zadarmo. Na rozdíl od ohnivého Berana si Lev obvykle moc nepotrpí na erotické pomůcky, latex, silonky či podpatky. Upřednostňuje dlouhé milování a intenzivní fyzický kontakt. Nevyhledává ženy s vrstvami make-upu, preferuje přirozenou krásu a zdánlivou „obyčejnost“. Sám ale rád vyniká, což platí i pro postelové hrátky.
ONA
Lvice obvykle bývá značně sebevědomá osoba, která extrémně špatně nese případné sexuální odmítnutí. Jako milenka je ovšem skvělá, hravá a vynalézavá. Miluje mužnost a svaly, imponuje jí fyzická síla, kterou její partner může (i musí) příležitostně použít i během erotických hrátek. Nejde však o násilí; za hranici bolesti nikdy nepůjde. Orgasmus je pro ni metou a není-li její protějšek schopen dopřát jí to potěšení, jen sotva mu dá druhou šanci.

PANNA
ON
Muž ve znamení Panny je velice specifický. Navzdory často objemnější a méně atraktivní postavě bývá skvěle „vybaven“, nicméně jeho pedantská povaha mu mnohdy nedovoluje užívat si svou sexualitu naplno. Přestane-li se konečně snažit převychovávat svou partnerku k dokonalosti, často se z něj stává neúnavný a pozorný milenec. Na jeho hbité prsty a téměř elektrizující doteky jen sotva zapomenete. Podaří-li se muži ve znamení Panny odpoutat od země, dokáže se milování naplno oddat a dopřát výjimečný erotický prožitek sobě i partnerce.
ONA
Žena narozená ve znamení Panny je obvykle silně racionální bytost, což se odráží i v milostné sféře. Sexualitu vnímá jako přirozenou součást života a nechápe, proč se kolem ní nadělá takový rozruch. Vášeň jí obvykle nijak zvlášť necloumá, preferuje jemnost, klid a “standardní" intimitu. Občas ale překročí svůj stín a partnera vyprovokuje k akci. To, aby si ho řádně otestovala. Obstojí-li, je následně žena ve znamení Panny schopná dokonale se svému muži odevzdat.

VÁHY
ON
Muž ve znamení Vah často patří mezi smyslné jedince. Miluje erotiku jako takovou a dokáže se jí plně oddat. Nechybí mu vynalézavost a hravost, smysl pro romantiku a krásno. Partnerku dokáže oslnit a pohrát si s ní mimořádným způsobem. Ne každé ale bude vyhovovat jeho chápání sexuality jako takové, protože ji z velké části vnímá na duševní úrovni. Tělo samozřejmě také hraje svou roli, nikoli však tu zásadní. Některým ženám může takové pojetí připadat příliš zdlouhavé a neakční.
ONA
Žena Váha bývá v sexu až překvapivě otevřená a přímá. Vnímá svou sexualitu naplno, cítí se příjemně žensky a smyslně. Miluje doteky, mazlení a erotické masáže. Najde-li vhodný protějšek, dokáže se mu plně odevzdat a splnit téměř každé přání. Hledá dokonalost s tváří jemného luxusu, romantiky a něhy. Na druhé straně si dokáže zcela bez servítků říct o sex, dostane-li na milování chuť. Často překvapí svou nekonvenčností na jedné straně a smyslem pro tradici na druhé.

ŠTÍR
ON
Na rozdíl od muže ve znamení Vah je zrozenec ve Štíru velice fyzicky založený. Láska u něho prochází více tělem než duší, protože právě fyzično vnímá jako cestu k sobě sama. Neoslovují ho rychlé akce, jde vlastní duchovní cestou a prostřednictvím těla své partnerky se dostává do hlubin vlastní duše. Jako milenec je obvykle muž Štír téměř ideálem, alespoň v čistě fyzickém pojetí. Přiblížit se však jeho duši je úkol náročný a někdy i nemožný.
ONA
Žena ve Štíru platí za ideální milenku, která během intimních hrátek ztrácí veškeré zábrany. Je vášnivá, ráda provokuje a stupňuje mužovo vzrušení. Na opačné pohlaví působí jako magnet díky své naoko nekomplikované povaze, pozitivní energii a příjemnému sexuálnímu napětí. Nevyhýbá se ani erotickým pomůckám a bývá otevřená vyzkoušet cokoli. Stinnou stránkou její povahy je ovšem vysoká žárlivost a umění nečekaně zaútočit.

STŘELEC
ON
Muž Střelec je cílevědomý a vytrvalý. Zaujme-li ho nějaká žena, je ochoten udělat téměř cokoli pro její pozornost. Přes svou ohnivou povahu umí své partnerce dopřát dlouhou předehru a přesně odhadne, jaké tempo a intenzitu zvolit. Při samotném sexuálním aktu však častokrát myslí především na své uspokojení a zájem protějšku může jít na okamžik úplně stranou. Není to ale nutným pravidlem, jen je třeba muže ve Střelci dostatečně motivovat a dráždit.
ONA
Žena ve Střelci bývá divoká a impulzivní. Nebrání se téměř ničemu a ani větší počet partnerů při sexu ji nijak nepohoršuje. Ráda si užívá milování v přírodě, nesnáší stereotyp a nevšedním zážitkům jde naproti. Při milování bývá hlučná, což mnohé muže o to víc vzrušuje. Ve vztahu obecně se ale nesmí nudit, mívá pak tendence hledat potěšení jinde. Drobným úskalím milování s touto ženou bývá skutečnost, že muž často netuší, kam až při sexu s ní může zajít.

KOZOROH
ON
Muž Kozoroh bývá pro ženy často lákavým tajemstvím. Působí lehce nedostupně, chlapecky jemně a zároveň i mužsky drsně. To v ženách vyvolává někdy až fantaskní představy o milování s ním… Muž Kozoroh upřednostňuje výrazněji vyvinuté ženy, často sní o sexu s pannou nebo puritánkou. Dvořit se obecně příliš neumí a jeho prožitek ze sexuality někdy narušují konvence a příliš zkostnatělé názory na život. V každém případě však dokáže muž Kozoroh při milování značně překvapit, ať už do plusu nebo minusu.
ONA
Žena v Kozorohu mívá sklon příliš lpět na partnerově zevnějšku. Je náročná a přelétavá, stále hledá dokonalost. Odrazovým můstkem pro ni bývá první milostný zážitek. Během milování se dokáže zcela odpoutat od běžného života a nachází sebe sama. Často pak mívá potíže svou autentičnost, i v souvislosti s konvencemi, přijmout. Ráda vnímá partnerovu mužskou energii, cítí jeho sílu, proto jsou její nejoblíbenější pozice zejména ty submisivní. Mívá mnoho tváří a je jen na ní, kterou se právě rozhodne ukázat.

VODNÁŘ
ON
Muž ve znamení Vodnáře bývá skvělým milencem po fyzické stránce, emočně se však nerad angažuje. Svou partnerku dokáže v posteli přirozeným způsobem vést, ale jen tehdy, když se opravdu zamiluje. Jako sexuální partner je náročný, ochotný i nadšený vyzkoušet nejrůznější sexuální praktiky. V jeho tváři se dá během milování dobře číst a narazí-li na pozornou partnerku, může dojít k úžasnému erotickému souznění. Vodnář bývá obdařen vysokým charismatem, což mu otevírá dveře do srdce mnohých žen.
ONA
Žena narozená ve znamení Vodnáře bývá na první pohled nenápadná, na ten druhý je z ní však cítit silný erotický náboj. Potká-li pozorného partnera, který najde klíč k jejímu tělu, stane se z Vodnářky nespoutaná vášnivá milenka, oplývající kreativitou a smyslem pro nekonvenční praktiky. Bývá rafinovaná a vynalézavá. Ráda svého partnera provokuje a těší ji stupňovat jeho rozkoš do nadstandardních rozměrů. Stereotypní milování s ní zažijete jen sotva.

RYBY
ON
Muž narozený ve znamení Ryb může být výhrou ve Sportce i naprostým propadákem. Obecně na sex pohlíží jako na záležitost příjemnou, nikoli však zásadní. Výjimkou je milování na netradičním místě, kde hrozí přistižení. To ho dokáže dokonale rozpálit a z eroticky chladného jedince je rázem sexuální bůh. Nemá problém navštívit „vykřičený dům“, případně se domluvit s kamarádkou na jednorázovém erotickém zážitku. Najde-li muž Ryba svou osudovou ženu, změní se k nepoznání. Podobně jako jeho sexuální apetit i výkonost.
ONA
Žena Ryba bývá studnicí emocí. V prožívání dokáže být dramatická, pro slzy nejde daleko a ani během milování nebývají výjimkou. Je otevřená novým zkušenostem, sex často vnímá jako hru, nikoli závazek. Nemusí jej nutně propojovat s láskou. Jako nejdůležitější vnímá partnerovu spokojenost - pro ni je ochotna překročit i své vlastní hranice. Vzrušuje ji už jen samotný pohled na sex a klidně se s partnerem podívá na porno.

Reklama